Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIRMO REIZI LATVIJAS TELPU ORIENTĒŠANĀS KAUSS NOTIKS ARĪ LSPA. PIEDALIES - NEAPMALDIES!
PIRMO REIZI LATVIJAS TELPU ORIENTĒŠANĀS KAUSS NOTIKS ARĪ LSPA. PIEDALIES - NEAPMALDIES! Drukāt
Sestdiena, 10 novembris 2018 18:51

ATLAIDE28. oktobrī Rīgā sācies ikgadējais “Latvijas Telpu orientēšanās kauss”. Aktīva dzīvesveida piekritējiem tiek piedāvāti līdz šim nepieredzēti kontrasti – orientēšanās labirinti leģendārās rūpnīcās, greznās pilīs, kā arī LSPA telpās (2.decembris). LSPA studentiem un personālam iespēja piedalīties visos sešos sacensību posmos ar 50% atlaidi – 3.50 eiro par sacensību posmu!

Sacensības notiek sešos posmos, sešās sabiedrībā labi pazīstamās ēkās, no kurām četrās orientēšanās sacensības vēl nekad nav rīkotas. 

Sacensību programma:
28.10. Rūpnīca “Provodņik”, Vagonbūves rūpnīcas teritorijā Sarkandaugavā (Ganību dambis 61);
04.11. Rīgas Teikas vidusskola (Aizkraukles iela 14);
11.11. VEF Kultūras pils (Ropažu iela 2);
24.11. Latvijas Universitātes Materiālu mehānikas institūts (Aizraukles iela 23);
02.12. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (Brīvības gatve 333);
09.12. Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (Aspazijas bulvāris 5).

Kā ierasts, ātrākos orientieristus visos sacensību posmos noskaidros 6 meistarības grupās – SV16, SV21 un SV40. Pēc katra posma apbalvos pirmo vietu ieguvējus katrā meistarības grupā, bet kopvērtējuma labākie, pēc visu posmu noslēguma, saņems galvenās balvas. Lai ieskaitītu kopvērtējumu, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos. Līdz 24. oktobrim, reģistrējoties uzreiz uz visiem posmiem vai uz pieciem no sešiem, tiek piemērota atlaide dalības maksai. Plašāk sacensību nolikumā.

Pieteikties sacensībām var, izmantojot LOF.LV sistēmu. Pieteikšanās termiņš trīs dienas iepriekš līdz plkst. 10:00, taču varēs pieteikties arī sacensību dienā uz vietas. Tādā gadījumā gan sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem pietiks kartes, tāpēc aicinām pieteikties laikus.

Kas ir telpu orientēšanās?

Sacensību devīto sezonu rīko Latvijas Orientēšanās federācija un finansē Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departaments.

Vairāk informācijas:
Matīss Ratnieks
Sacensību organizators
Tālrunis: 20252282
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Telpu plakats 2018

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv