Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ARĪ ŠOGAD LSPA SLĒPOTĀJU KOMANDA PĀRLIECINOŠI LABĀKĀ LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ
ARĪ ŠOGAD LSPA SLĒPOTĀJU KOMANDA PĀRLIECINOŠI LABĀKĀ LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ Drukāt
Piektdiena, 08 marts 2019 11:01

IMG 3357 2Spītējot lietum un vējam, 7.martā astoņi LSPA studenti biatlona trasē „Priekuļi” startēja Latvijas XXIX Universiādē distanču slēpošanā. LSPA komandā startēja 4 meitenes un 4 puiši, kuri 5 augstskolu komandu kopvērtējumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Ātrākie slēpotāji vīriešu un sieviešu konkurencē tika noskaidroti sprinta disciplīnā individuāli un stafetē.

LSPA komandu sacensībās pārstāvēja Pēteris Kalniņš, Andris Robalds, Ivo Līdaks, Ansis Brēmanis, Linda Puriņa, Baiba Silicka, Regīna Rudzīte un Kitija Auziņa.

Sacensību pirmajā daļā notika individuālajā ieskaitē sprinta distancē, brīvajā stilā, gan sievietēm, gan vīriešiem, kur distances garums bija 2,5 km,.

1. vietu meitenēm izcīnīja LSPA studente Kitija Auziņa, 2. vietu - Paula Bergfelde no Rīgas Stradiņa universitātes, bet 3. vietā ierindojās LSPA studente Regīna Rudzīte. Savukārt puišiem 1. vietu izcīnīja Latvijas Universitātes (LU) students Raimo Vīgants, 2. vietu - LSPA students Andris Robalds, bet 3. vietu ar vienādu rezultātu dalīja Pāvels Pancerko no Daugavpils Universitātes (DU) un Dzintars Daļeckis no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU).

Vēlā pēcpusdienā norisinājās stafetes slēpojums, kurā katru komandu pārstāvēja 2 meitenes un 2 puiši.

Sievietēm 1. vietu izcīnīja LSPA 1.komanda (Auziņa/Rudzīte), 2. vietu izcīnīja LU komanda (Madara Zaķe/Kristina Kučinskaite). 3. vietā ierindojās LSPA 2.komanda (Silicka/Puriņa).

Puišu stefetes slēpojumā 1. vieta LSPA 1.komandai (Robalds/Līdaks), 2. vieta LU komandai (Silvestrs Sebris/Raimo Vīgants) un 3. vietu izcīnīja LLU 1.komanda (Dzintars Daļeckis/Kaspars Zudraks).  LSPA 2.komanda ierindojās 7.vietā (Brēmanis/Kalniņš).

Kopvērtējumā dāmām 1. vietu ieguva LSPA, 2. vietu LU un 3. vietu izcīnīja RSU komanda. Vīru konkurencē 1. vietu izcīnīja LSPA slēpotāji, 2. vietu LLU un 3. vietu LU slēpotāju komanda.

Sacensību organizētāji pateicas dalībniekiem par pašatdevi sacensībās, kā arī LSPA docētājiem Kalvim Ciekuram un Edgaram Bernānam par sacensību organizēšanu un tiesāšanu.

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar LSPA Slēpošanas katedru.