Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LINDA PURVIŅA UN ŅIKITA LUKAŅENOKS KĻUVUŠI PAR LSPA SPORTA DEJU KONKURSA ABSOLŪTAJIEM UZVARĒTĀJIEM

Drukāt

IMG 274516.janvārī LSPA XXII Studentu sporta deju ieskaites konkursā piedalījās 12 ceturtā kursa deju pāri studiju programmā “Sporta zinātne”. Par konkursa absolūtajiem uzvarētājiem, iegūstot Viestura Krauksta kausu pamatdeju programmā un Akadēmijas rektora Jāņa Žīdena kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu, saņēma Linda Purviņa un Ņikita Lukaņenoks. Savukārt Darja Ļevčenko pārī ar Artūru Annuškānu ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, bet Arita Rizga un Vjačeslavs Tēviņš saņēma skatītāju simpātiju balvu.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRU KABINETS PAR LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS REKTORU APSTIPRINA PROFESORU JURI GRANTU

Drukāt

DSC 8788 2Otrdien – 15.janvārī, Ministru kabineta sēdē valdība par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru apstiprinājusi līdzšinējo zinātņu prorektoru, profesoru Juri Grantu, kurš amatā stāsies 22.janvārī un akadēmiju vadīs turpmākos piecus gadus.

Lasīt tālāk...
 

ARĪ ŠOGAD 20 NBS KARAVĪRI SĀKUŠI MĀCĪBAS LSPA MILITĀRO SPORTA INSTRUKTORU SAGATAVOŠANAS PROGRAMMĀ

Drukāt

20190109 122605

Jau otro gadu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina veiksmīgu sadarbību ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Aizsardzības akadēmiju NBS karavīru izglītošanā un zināšanu pilnveidē par vispārējās fiziskās sagatavotības jautājumiem. Sadarbība paredz NBS karavīriem nodrošinās teorētisko un praktisko zināšanu apguvi sporta zinātnē, ar ievirzi fitnesā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SADARBĪBĀ AR APGĀDU “JUMAVA” IZDOS PIRMO GRĀMATU LATVIEŠU VALODĀ PAR KĀPŠANAS SPORTU

Drukāt

IMG-20181205-WA0002 22019.gada vidū Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar izdevniecību “Jumava” izdos pirmo grāmatu latviešu valodā par pasaulē strauji progresējošu sporta veidu - kāpšanas sportu, kas Olimpisko spēļu programmā debitēs 2020.gadā Tokijā (Japāna). Grāmata “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” taps LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras asociētās profesores Ingas Liepiņas un bērnu un jaunatnes centra “Daugmale” kāpšanas sporta treneres Santas Vilkas redakcijā.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE ZIEMASSVĒTKUS IESKANDINA AR SADANCOŠANOS

Drukāt

cc7365a2-1df3-43f7-b451-ae32f6eaaae2 rw 12002018.gada Ziemassvētku laiks LSPA Rekreācija kvalifikācijas studentiem un docētājiem sākās jau 12.decembrī, VEF kultūras pilī, ar 3.kursa rekreācijas studentu organizēto Ziemassvētku balli “Izdancosim Ziemassvētkus”, bet noslēdzās 19.decembrī, LSPA gaiteņos un auditorijās, ar latviešiem tradicionālo budēļos iešanu, dziesmām un rotaļām, kuras organizēja 2.kursa studenti ciešā sadarbībā ar asoc.prof. Ingrīdu Smuko.

Lasīt tālāk...
 

TURPMĀKOS 4 GADUS LSPA PILNVEIDOS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES UN PRASMES VIRZIENĀ „IZGLĪTĪBA, PEDAGOĢIJA UN SPORTS”

Drukāt

ESF 2018 2 kartaLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) parakstījusi vienošanos par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ieviešanu, ar mērķi Augstskolai piesaistīt jaunus mācībspēkus un pilnveidot esošā akadēmiskā personāla kvalifikāciju studiju virzienā „Izglītība, pedagoģija un sports”, kas sekmēs Jaunā pamatizglītības standarta ieviešanu Latvijas skolās.

Lasīt tālāk...
 

PEKINAS SPORTA UNIVERSITĀTE JAUNU STUDIJU VIRZIENU ATTĪSTĪBAI PIESAISTA STARPTAUTISKU EKSPERTU GRUPU, TAI SKAITĀ LSPA PROFESORI KĻAVIŅU

Drukāt

IMG 1184 2

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) kļuvusi par vienu no piecām starptautiskajām augstākās izglītības iestādēm, kuru eksperti piesaistīti Pekinas Sporta universitātes (Ķīnā) jauno maģistrantūras un doktorantūras studiju programmu izveidei virzienā “Pielāgotās fiziskās aktivitātes”.
IMG 1184

Lasīt tālāk...
 

LSPA AICINA PIETEIKTIES C KATEGORIJAS TRENERA MĀCĪBĀM FITNESĀ

Drukāt

C-macibas insta 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), profesionālās pilnveides un mūžizglītības programmu paplašināšanas ietvaros, aicina pieteikties mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmā “PAMATZINĀŠANAS SPORTA TRENERA „C” KATEGORIJAS SERTIFIKĀTA IEGŪŠANAI”, ar ievirzi FITNESĀ. Mācības plānots uzsākt 2019.gada 7.janvārī. Pieteikšanās 17. un 18.decembrī.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 79
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv