Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM DEVIŅĀS KATEDRĀS

Drukāt

LSPA 95 LOGO 4Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludina konkursu uz akadēmiskā personāla amatiem deviņu katedru akadēmiskajās un profesionālajās studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

VESELĪBAS APRŪPES STUDIJU VIRZIENA SPECIĀLISTI PAPILDINA ZINĀŠANAS EIROPAS FIZIOTERAPIJAS IZGLĪTĪBAS TĪKLA SEMINĀRĀ

Drukāt

Porto Klavina PlumeLSPA veselības aprūpes studiju virziena vadītāja prof. Aija KĻAVIŅA un profesionālās bakalaura programmas kvalifikācijas vadītāja Kristīne PLŪME, piedalījušās Eiropas Fizioterapijas augstākās izglītības tīkla (ENPHE) pavasara seminārā. Kopīgās darba grupās 160 fizioterapijas mācību spēki un studējošie no 20 valstīm radoši diskutēja par fizioterapijas studiju programmas īstenošanas izaicinājumiem Eiropas līmenī.

Aktīvākā diskusijas seminārā risinājās par nākamos fizioterapijas speciālistus sagatavošanu tiešai klientu pieejamībai, kā arī jautājumā par pareizāku klīnisko lēmumu pieņemšanas mācīšanu studentiem.

Savukārt Francijas speciālisti semināra dalībniekiem prezentēja inovatīvu projektu - on-line spēli fizioterapijas studentiem "PETHRA", kas nākotnē būs starptautiska mācību programmas platforma geriatrijā (medicīnas virziens, kas nodarbojas ar (65+) gadagājuma cilvēku slimību diagnostiku, ārstniecību, rehabilitāciju un profilaksi.

Seminārā darbs notika četrās  paralēlās sekcijās:

1)  mācīšanās sekmēšana;

2) uz praksi balstīta mācīšanās;

3) internacionalizācija

4) profesionālie izaicinājumi.

ENPHE pavasara seminārs no 2017.gada 11. - 13.maijam notika Veselības aprūpes augstskolā (ESCOLA SUPERIOR DE SAÚDE) Porto (Portugāle). 

Informāciju sagatavoja:
LSPA prof. Aija Kļaviņa,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

19.MAIJĀ IZSLUDINA KONKURSU UZ TRIM LSPA KATEDRU VADĪTĀJU AMATIEM

Drukāt

LSPA 95 LOGO 4Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 
IZSLUDINA  KONKURSU 
uz struktūrvienību vadītāju amatiem: 

-  PELDĒŠANAS un AIRĒŠANAS  katedras vadītājs
-  VADĪBAS un KOMUNIKĀCIJU ZINĀTNES  katedras vadītājs
-  VIEGLATLĒTIKAS katedras vadītājs

Lasīt tālāk...
 

25.MAIJĀ "LSPA SPORTA LAUREĀTS 2017"

Drukāt

sporta laureats 2017 soc kvCienījamie LSPA studenti, docētāji, darbinieki un Akadēmijas atbalstītāji! LSPA Sporta klubs 25.maijā ielūdz Jūs uz septīto "LSPA GADA SPORTA LAUREĀTS 2017" konkursa apbalvošanas ceremoniju, kas notiks pulksten 15.10, LSPA konferenču zālē (216.telpa). LSPA Gada sporta laureāta balvas pasniedz 12 nominācijās. LSPA struktūrvienības, studenti, akadēmiskais personāls un darbinieki nominantius piesaka līdz 22. maijam.

 

 

Lasīt tālāk...
 

24.MAIJĀ NOTIKS VINGROŠANAS KONKURSS 1.KURSA STUDENTIEM "ĢIMNASTRĀDE 2017"

Drukāt

Gimnastrade 17 webTrešdien - 24.maijā, pulksten 15:30, LSPA A korpusa sporta spēļu zālē notiks ikgadējais Akadēmijas vingrošanas konkurss „ĢIMNASTRĀDE 2017” 1.kursa studentiem, kur studenti sacensību veidā atskaitīsies par apgūtajām praktiskajām iemaņām vingrošanas kursā, kurā apguva ritmiku, kustību pamatus, aerobiku, vingrošanu un akrobātiku. Konkursa laikā tiks noteikti labākie vingrotāji meiteņu un puišu konkurencē, kā arī labākā studentu grupa. Aicinām atbalstīt mūsu studentus!

Lasīt tālāk...
 

LSPA LĪDZDARBOJAS PROJEKTA “SPORTS – IZAUGSMEI UN VIENLĪDZĪBAI 2” ĪSTENOŠANĀ

Drukāt

DSC-0242.sizedRīgas 4. speciālajā internātpamatskolā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projekta „Sports - izaugsmei un vienlīdzībai 2” ietvaros, norisinājās “Sporta sadraudzības diena”, kurā septiņi LSPA rekreācijas kvalifikācijas studenti, sadarbībā ar docenti Ingu LIEPIŅU, veica brīvprātīgā darbu. LSPA studenti sacensību dalībniekiem – bērniem ar īpašām vajadzībām, uzstādīja tūrisma šķēršļu trasi, kā arī kopā sportoja, veidojot integrētās komandas, kurās plecu pie pleca atradās vairāk nekā 100 projekta dalībnieki.

Lasīt tālāk...
 

LSPA APMEKLĒ SAEIMAS SPORTA APAKŠKOMISIJAS DEPUTĀTI

Drukāt

IMG 5761Otrdien – 2.maijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) pirmo reizi notika Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas izbraukuma sēde. Tās laikā Saeimas deputāti tikās ar LSPA vadību, apskatīja Augstskolas zinātniski pētnieciskās laboratorijas, kā arī tuvāk iepazinās ar LSPA darbību un aktualitātēm sporta izglītībā un zinātnē.

Lasīt tālāk...
 

ATVĒRTO DURVJU DIENU SESTDIEN APMEKLĒ 147 INTERESENTI

Drukāt

IMG 5690Sestdien – 29.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Atvērto durvju dienu apmeklēja 147 interesenti. Informatīvās dienas apmeklētāji tikās ar LSPA rektoru Jāni Žīdenu un studiju programmu direktoriem, kuri prezentēja augstskolā apgūstamās studiju programmas, uzņemšanas prasības un iestājpārbaudījumu norises kārtību programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 64
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Anšlavs, Junora

Reklāma