LSPA/STEM projekts Nr. 8.1.1.0/17/I/013

LSPA DOCĒTĀJI APMEKLĒ VINGEITAS AKADĒMISKO KOLEDŽU IZRAĒLĀ, LAI VIENOTOS PAR KOPĪGIEM IZPĒTES VIRZIENIEM

Drukāt

WhatsApp Image 2019-04-16 at 14.34.17 2No 5. līdz 12. aprīlim, LSPA fizioterapijas un sporta zinātnes docētāji Mārtiņš Čampa,  Agris Liepa un Edgars Bernāns darba vizītē apmeklēja Vingeitas akadēmisko koledžu (The Academic College at Wingate) Izraēlā, kur vadīja teorētiskās un praktiskās nodarbības sporta treneriem un instruktoriem, kā arī apmeklēja koledžas zinātniskās laboratorijas. 

Vizītes laikā LSPA mācībspēki tikās ar Vingeitas akadēmiskās koledžas zinātnes daļas vadītāju profesoru Mošē Ajalonu (Moshe Ayalon), lai vienotos par kopīgiem izpētes virzieniem, kas būs iespējami Eiropas Savienības fondu līdzfinansētajā projektā “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013 īstenošanā. 

Kā pastāstīja Mārtiņš Čampa: “Vingeitas koledžā ir labi attīstīta pētniecība sporta zinātnē un veselības aprūpē, ar vairākām inovatīvām izpētes laboratorijām. Apskaužama ir Izraēlas kolēģu spēja organizēt pētniecisko sadarbību ar sporta un medicīnas inventāra ražotajiem, kā arī augstu sasniegumu sporta praktiķiem. Vizītes laikā varējām smelties vērtīgas idejas un gūt pārliecību, ka kopējos sadarbības virzienus papildināsim arī kopīgas izpētes projekti.”

Sadarbība ar Vingeitas koledžu fizioterapijas maģistratūras studentu prakšu organizēšanā un pasniedzēju mobilitātes nodrošināšanā, “Erasmus+” programmas ietvaros, notiek kopš 2016.gada.

Informāciju apkopoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Mārtiņu Čampu

WhatsApp Image 2019-04-16 at 14.34.15WhatsApp Image 2019-04-11 at 18.18.59

WhatsApp Image 2019-04-16 at 14.34.17

 

PARAKSTĪTS LĪGUMS PAR LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVI

Drukāt

IMG 4384

Turpinot īstenot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) infrastruktūras sakārtošanas un attīstīšanas projektus, 28.martā Augstskola parakstījusi līgumu ar būvdarbu kompāniju SIA “FF”  par LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra būvdarbu veikšanu, kas paredz LSPA galvenās ēkas mazāk efektīvi apgūto telpu pārbūvi pirmajā, otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi iekšpagalmā.

Līgums 331 420,82 eiro vērtībā (bez PVN) noslēgts ar iepirkuma procesā izvēlēto būvnieku – SIA „FF”, lai jau šā gada aprīlī varētu uzsākt pirmos darbus un 2019. gada novembrī pabeigtu izpētes centra izbūvi un nodotu to tālākai labiekārtošanai.

Līgumu parakstīja LSPA rektors Juris Grants un SIA “FF” valdes loceklis Jānis Ronis.

“Tuvojoties mūsu Augstskolas 100 gadu jubilejai, tā ir labākā dāvana, kādu varam mūsu studentiem un darbinieku kolektīvam pasniegt – labiekārtotu, mūsdienīgu un inovācijās balstītu darba vidi, kā arī sporta zinātnes attīstību,” parakstot līgumu, atzina LSPA rektors J.Grants.

Pārbūves darbi tiek veikti projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013 ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets. Projekta kopējās izmaksas ir 833 378 EUR, kur 125 006,70 EUR ir valsts budžeta finansējums un 708 371,30 EUR ir ERAF finansējums.

ERAF atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

STEM LSPA

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar attīstības un zinātnes prorektoru Jāni Žīdenu

 

IZSLUDINĀTS LSPA SPORTA, TAI SKAITĀ FIZIOTERAPEITU, DIAGNOSTIKAS LABORATORIJAS IZBŪVES IEPIRKUMS

Drukāt

STEM 2018 kvadrats

STEM 2018Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Līdz šim saskaņots “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvprojekts un izsludināts atklāts iepirkuma konkurss uz Sporta, tai skaitā fizioterapeitu, diagnostikas laboratorijas izbūvi, kas paredz LSPA centrālās ēkas mazāk efektīvi apgūto telpu pārbūvi pirmajā, otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi.

Lasīt tālāk...
 

AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Projekta darbības otrajā posmā, no 2018.gada 1.februāra līdz 1.aprīlim, noritējis darbs pie tālākas LSPA telpu apsekošanas un sagatavošanas, kas nepieciešama jaunā “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvdarbu veikšanai. Paralēli tam sākta iepirkumu dokumentācijas izstrāde pētniecisko iekārtu un aprīkojuma iegādei centra vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) turpinās aktīvs darbs pie 2017.gada 10.novembrī parakstītā līguma ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA), par Eiropas Savienības projekta “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” īstenošanu, lai līdz 2019.gada jūnijam izbūvētu jaunu “Veselības aprūpes sportā izpētes centru” Akadēmijas telpās.

Lasīt tālāk...
 

AR ES FONDU ATBALSTU, LSPA ATTĪSTĪS IZPĒTES CENTRU VESELĪBAS APRŪPEI SPORTĀ

Drukāt

LSPA foto

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis ŽĪDENS 10.novembrī parakstījis līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA), kas paredz no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem modernizēt LSPA STEM (zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas) studiju programmas veselības aprūpē.

Lasīt tālāk...
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv