Projekti

AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Projekta darbības otrajā posmā, no 2018.gada 1.februāra līdz 1.aprīlim, noritējis darbs pie tālākas LSPA telpu apsekošanas un sagatavošanas, kas nepieciešama jaunā “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvdarbu veikšanai. Paralēli tam sākta iepirkumu dokumentācijas izstrāde pētniecisko iekārtu un aprīkojuma iegādei centra vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) turpinās aktīvs darbs pie 2017.gada 10.novembrī parakstītā līguma ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA), par Eiropas Savienības projekta “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” īstenošanu, lai līdz 2019.gada jūnijam izbūvētu jaunu “Veselības aprūpes sportā izpētes centru” Akadēmijas telpās.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀK DARBU ERASMU+ PROJEKTĀ “EIROPAS FIZISKO AKTIVITĀŠU UN SPORTA MONITORINGA SISTĒMA”

Drukāt

IMG 20180119 131828

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesores Andra FERNĀTE un Aija KĻAVIŅA ar 2018.gada janvāri sākušas darbu “Erasmus+” sporta programmas sadarbības partnerības projektā “Eiropas fizisko aktivitāšu un sporta monitoringa sistēma” (European Physical Activity and Sports Monitoring System - EUPASMOS, Nr. 2017- 3322/001-001, ).

2018. gada 18. un 19. janvārī Budapeštā (Ungārija) notika projekta partneru pirmā tikšanās.  Sanāksmes laikā detalizēti apsprieda projekta saturu, uzdevumus un administratīvos noteikumus. Projekta atklāšanā piedalījās Eiropas komisārs Tibors Navracsics, Portugāles Jaunatnes un sporta valsts sekretārs João Paulo Rebelo, Pasaules Veselības organizācijas (PVO) un citu ar projektu saistītu organizāciju pārstāvji.

EUPASMOS projekta mērķis ir īstenot Eiropas Savienības (ES) fizisko aktivitāšu un sporta pārraudzības sistēmu, izstrādājot integrētu un kopīgu metodoloģisku procesu, kas nodrošinās salīdzināmus, pamatotus un drošus datus par dalību fiziskajās aktivitātēs un sportā ES dalībvalstīs.

Jaunā fizisko aktivitāšu un sporta pārraudzības sistēma atbalstīs Eiropas Komisijas dalībvalstis, PVO un citas saistītās organizācijas veselību veicinošu fizisko aktivitāšu (HEPA) politikā un stratēģijās visos Eiropas pārvaldes līmeņos, sekmēs efektīvu un pielāgotu projektu izstrādi, popularizēšanu, ieviešanu un pārraudzību.

Projektu īstenos līdz 2019. gada 31. decembrim. Deviņu dalībvalstu projekta koordinators ir Portugāles Sporta un jaunatnes institūts, projekta partneri Nacionālais Sabiedrības veselības un vides institūts (Nīderlande), Ungārijas Brīvā laika sporta asociācija,  Zviedrijas Sabiedrības veselības aģentūra, Itālijas Tautas sporta kustība, Kipras sporta organizācija, Ļubļanas Universitāte (Slovēnija), Klermonferānas Universitāte (Francija) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. Projekta koordināciju atbalsta Eiropas Komisija (Directorate General for Education and Culture) un Pasaules Veselības organizācija – Eiropa.

“Erasmus+” sporta programmas sadarbības projekti ir inovatīvi. To mērķis ir sekmēt sporta lomas palielināšanos ikdienas dzīvē, veicināt sociālo iekļaušanu, vienlīdzīgas iespējas sportā, kā arī popularizēt starptautisko tīklu izveidi un attīstību sporta jomā.

Interesentus aicinām sekot līdz projekta aktivitātēm:

Twitter https://twitter.com/EUPASMOS_2018

Facebook https://www.facebook.com/EUPASMOS/

Youtube https://www.youtube.com/channel/UCMgiU_gocBLqFlXE1SPj1Dg

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/18447208/ 

Informāciju sagatavoja
LSPA studiju prorektore, projekta koordinatore LSPA,
profesore Andra Fernāte
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  EUPASMOS Color

 

 

 

AR ES FONDU ATBALSTU, LSPA ATTĪSTĪS IZPĒTES CENTRU VESELĪBAS APRŪPEI SPORTĀ

Drukāt

LSPA foto

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis ŽĪDENS 10.novembrī parakstījis līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA), kas paredz no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem modernizēt LSPA STEM (zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas) studiju programmas veselības aprūpē.

Lasīt tālāk...
 

Projekts „Learning games”

Drukāt

Novembra sākumā Vīnē tika parakstīts  Erasmus+ KA2 Projekts „Learning games” (Mācīšanās ar spēļu palīdzību) http://www.learninggames.eu

 

 

 

Projekts veltīts spēlei kā parādībai, tās izmantošanai izziņas, kā arī spēļu praktiskajam pielietojumam. Mācīšanās spēļu misija ir palīdzēt mācīties ar prieku, attīstīt prasmes un krāt zināšanas drošā vidē, ko piedāvā spēļu gaisotne, kur nav jābaidās riskēt.

Projekta dalībvalstis :

  •  Austrija
  •  Dānijas
  • Portugāle
  • Apvienotā Karaliste
  • Bulgārija
  • Latvija

Projekta ilgums : 2016. -  2018. gads

Lasīt tālāk...
 

Vārda dienas

Aleksejs, Aleksis

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv