BASKETBOLA TRENERIS ALEKSANDRS ASTAFIČEVS IEGUVIS DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARĒ

Drukāt

IMG 529831.janvārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padome vienbalsīgi lēmusi piešķirt LSPA  vieslektoram, basketbola trenerim un Eiropas Sociālā fonda projekta Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās LSPA (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībniekam Aleksandam ASTAFIČEVAM zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par promocijas darbu “Basketbolistu psihiskās noturības un vispārējās pašefektivitātes pilnveide snieguma paaugstināšanai”.

Lasīt tālāk...
 

ALEKSANDRS ASTAFIČEVS AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR SPORTISTU PSIHISKO NOTURĪBU UN VISPĀRĒJO PAŠEFEKTIVITĀTI

Drukāt

Aleksandrs Astaficevs 2023 IG

Otrdien – 31.janvārī, pulksten 15:30, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333, 205.auditorijā, LSPA vieslektors, basketbola treneris un Eiropas Sociālā fonda projekta "Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā" (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībnieks Aleksandrs Astafičevs aizstāvēs promocijas darbu “Basketbolistu psihiskās noturības un vispārējās pašefektivitātes pilnveide snieguma paaugstināšanai”.

Lasīt tālāk...
 

“FACEBOOK” SKATĀMAS JAUNĀS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS AKTUALITĀTES

Drukāt

Superskolotajs FB IkonaLai informētu par jaunās pedagogu izglītības sistēmas aktualitātēm, sociālo tīklu vietnē Facebook izveidota lapa “Superskolotājs”. Tādējādi topošie un esošie pedagogi, kā arī citi interesenti par jaunumiem var uzzināt vēl ērtākā veidā un būt informēti par pārmaiņu procesa virzību, tai skaitā arī sporta skolotāju darbā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS LEPNUMA BALVU NOMINĀCIJĀ “DROSME UN PAŠAIZLIEDZĪBA” SAŅĒMIS LSPA ABSOLVENTS TOMAS JAUNZEMS. SVEICAM UN LEPOJAMIES!

Drukāt

Tomas JaunzemsJau 15.gadu laikraksta “Diena” un TV3 organizētajā akcijā “Latvijas lepnums” tiek godināti cilvēki, kuri spējuši savā dzīvē būt spēcīgi, iedvesmojuši, palīdzējuši līdzcilvēkiem, kā arī dara pašaizliedzīgu darbu. LSPA 2013.gada absolvents, ugunsdzēsējs Tomas Jaunzems šogad pavisam apbrīnojami izglāba sievieti, kura vēlējās izlēkt pa logu, saņemot balvu nominācijā “Drosme un pašaizliedzība”. No sirds sveicam Tomasu ar apbalvojumu un lepojamies ar mūsu Akadēmijas absolventu sasniegumiem!

Lasīt tālāk...
 
Vairāk rakstu...
11 lapa no 303
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv