Uz sākumu LSPA Sporta klubs Latvijas XXII Universiādē handbolā uzvar LSPA
Latvijas XXII Universiādē handbolā uzvar LSPA Drukāt
Trešdiena, 25 aprīlis 2012 19:12

IMG_9509

Kārtējo reizi Latvijas Universiādē handbolā triumfēja LSPA, kas izšķirošajā cīņā ar 33:27 (19:12) šovakar pārspēja RTU vienību.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm LSPA handbolisti pārliecinoši dominēja laukumā, līdz pārtraukumam iegūstot septiņu vārtu pārsvaru (19:12). Intriga atjaunojās mača 45. minūtē, kad sarkano kartīti par kontaktu ar spēlētāju laukumā nopelnīja vienīgais LSPA vārtsargs Andris Molotanovs. Viņa vietu vārtos ieņēma līnijas spēlētājs Egils Politers, taču RTU neprata izmantot iegūto priekšrocību un piedzīvoja spēlē zaudējumu ar 27:33.

Uzvarētājiem 11 vātus guva Rihards Leja, bet septiņas reizes precīzs bija Andis Ērmanis. Pretiniekiem astoņus vārtus guva Māris Grēberis, bet piecus Reinis Eikens.

Cīņā par trešo vietu LLU vienība ar 32:25 (21:12) pieveica LU. Uzvarētāju labā Uldis Vilsons guva deviņus vārtus, bet astoņus - Juris Rudevics. Pretiniekiem 11 reizes precīzs bija Aleksis Korejevs, bet septiņas - Žanis Malahovs.

Līdz ar to Latvijas XXII Universiādē handbolā pirmo vietu izcīnīja LSPA, otro - RTU, trešo - LLU, bet ceturto - LU.

Latvijas XXII Universiāde Handbola rezultāti:
LSPA - LLU 37:26 (16:13)
LSPA: Arājs 8/1, Ērmanis 7, Leja 7, Politers 7, Lisovskis 4, Šteinbergs 1,Volkovickis 1,Čikuts 1, Plonis 1/1. LLU: K.Ence 11, Dāvidsons 6, Vilsons 5, Līvmanis 2, E.Korzāns 1, Vansovičs 1.

RTU - LLU 30:20 (11:10) RTU: Grēberis 9, Lubgāns 6/2, Freibergs 6, A.Bilkštis 5, R.Naglis 2, Kašs 1, Matvejenko 1. LLU: K.Ence 7, Helmšteins 4, Dāvidsons 4, Vilsons 2, Ļubka 1, Vansovičs 1.

LU - LSPA 16:36 (5:17) LU: Korejevs 6, Puriņš 4, Rasa 4, Juzups 2. LSPA: Leja 9, Ērmanis 7, Šteinbergs 5, Politers 4, Plonis 4/2, Volkovickis 3, Arājs 3, Čikuts 1.

RTU - LU 31:18 (15:7) RTU: Grēberis 6, Ņikitins 6, Matvejenko 5, Bilkštis 4, Kašs 3, Naglis 3, Freibergs 3, Eikens 1. LU: Korejevs 7/2, Latkovskis 5, Rasa 4, Šnēvelis 1, Puriņš 1.

LU - LLU 25:32 (12:21) LU: Korejevs 11/1, Malahovs 7, Rasa 5, Latkovskis 2, LLU: Vilsons 9/3, Rudevics 8, Dāvidsons 7, Ence 6, Bekmanis un Līvmanis 1.

LSPA - RTU 33:27 (19:12) LSPA: Leja 11/1, Ērmanis 7/2, Politers 6, Arājs 5, Šteinbergs 4. RTU: Grēberis 8, Eikens 5, Freibergs 4, Lubgāns 3, Bilkštis 3/2, Naglis 2, Kašs un Pugačs 1.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv