Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ĢIMNASTRĀDĒ PĀRLIECINOŠI LABĀKIE IZRĀDĀS 1.KURSA 3.GRUPAS PUIŠI
LSPA ĢIMNASTRĀDĒ PĀRLIECINOŠI LABĀKIE IZRĀDĀS 1.KURSA 3.GRUPAS PUIŠI Drukāt
Trešdiena, 30 aprīlis 2014 12:38

Pir 129.aprīlī, LSPA Vingrošanas katedra 2.reizi organizēja vingrošanas konkursu 1.kursa studentiem – Ģimnastrāde 2014. Konkursā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki sešās vingrošanas grupās. Sacensības bija dinamiskas, labi noorganizētas un interesantas. Studenti ar azartu sniedza uzskatāmu atskaiti  par apgūtajām praktiskajām iemaņām vingrošanas kursā, kurā apguva ritmiku, kustību pamatus, aerobiku, vingrošanu un akrobātiku. „Ģimnastrādes 2014” Miss vingrotājas titulu ieguva Elīza Eida no 6.grupas, bet Mistera vingrotāja titulu izcīnīja Artūrs Avotiņš no 1.grupas. Savukārt LSPA Ģimnastrādē 1.vietu izcīnīja 1.kursa 3.grupas puiši ar jaudīgu vingrojumu kompleksu un režiju, ko veidoja Dāvis Šmitiņš un Jānis Bullītis.

Sacensību organizētāji īpaši vēlējās izcelt 1.kursa 2.grupas studentu Rūdolfu Grigorjevu par Cīņas gribu! Rūdolfs, gatavojoties sacensībām, salauza kreisās rokas pirkstu, bet neraugoties uz to nostartēja ar savu grupu un izpildīja sarežģītus akrobātiskos elementus.

1.kursa 3.grupas komandā vingroja:

1. Ēriks AĻASKEVIČS

2. Ričards ANTONS

3. Jānis BULLĪTIS

4. Staņislavs LEŠČINSKIS

5. Ingars LOGINS

6. Andrejs ĻEVSKOJS

7. Fjodors MJASOJEDOVS

8. Harijs ORTVEINS

9. Edgars OZOLIŅŠ

10. Reinis PAEGLE

11. Aleksejs PELESHKO

12. Edgars RAZMISLOVS

13. Jānis SALCEVIČS

14. Sergejs SOLOVJOVS

15. Jurģis SPALVIŅŠ

16. Elvis STAŅEVIČS

Rezultāti:

1.vieta – 1.3. grupa

2.vieta – 1.6. grupa

3.vieta – 1.5. grupa

4.vieta – 1.4. grupa

5.vieta – 1.1.grupa

6.vieta – 1.2 grupa

Sacensību starplaikos ar īpašiem priekšnesumiem uzstāsies LSPA vingrotāji, Rīgas vingrošanas skolas un cirka studijas audzēkņi un Latvijas Ušu asociācijas teātris.

Sacensības tiesāja: starptautiskās kategorijas tiesnesis, Starptautiskās Vingrošanas federācijas Tehniskās komitejas loceklis un Latvijas nacionālās vingrošanas izlases vecākais treneris Artūrs Mickevičs, LSPA Smagatlētikas katedras vadītājs, prof.Leonīds Čupriks, LSPA Sporta teorijas katedras vadītāja, docente Inta Immere, LSPA Vingrošanas katedras vadītājs, asoc.prof. Leonīds Žilinskis, docente Ļubova Maļarenko, lektore Svetlana Aņisimova, kā arī asistente Diāna Makarova.

Žūrijas komisijā, kas izvēlējās „Ģimnastrādes 2014” vingrotāju Miss un Misters, darbojās komisijas priekšsēdētājs – Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars Kravalis, LSPA Sporta kluba valdes priekšsēdētājs, LSPA docents Sergejs Saulītepagājušā gada Ģimnastrādes Miss un Misters titula ieguvēji Sintija Spunde un Marks Riekstiņš, kā arī viesprofesors Pavols Bartiks (Pavol Bartik) no Mateja Bela universitātes Slovākijā.

Paldies LSPA Sporta klubam par Ģimnastrādei sarūpētajiem diplomiem, kausiem un balvām, ka arī palīdzību noorganizēt zāles iekārtošanu atbilstoši sacensību vajadzībām. 

Foto: Andris Pimenovs, Baiba Ērgle

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv