14.MAIJĀ, VIESNĪCĀ „DAYS HOTEL”, NOTIKS SEMINĀRS SPORTA PSIHOLOĢIJĀ Drukāt
Pirmdiena, 07 maijs 2018 05:12

seminars sp 2018Pirmdien - 14.maijā, sporta profesionāļi un arī citi interesenti aicināti piedalīties Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rīkotajā seminārā APZINĀTĪBA UN PSIHISKĀ NOTURĪBA, KĀ LĪDZEKLIS TRENIŅU PROCESA EFEKTIVITĀTES UN SPORTISKO REZULTĀTU PAAUGSTINĀŠANAI AUGSTU SASNIEGUMU SPORTĀ. Semināru vadīs ASV sertificēts psihologs, psiholoģijas zinātnes doktors, profesors Jānis GRANTS. Seminārs notiks viesnīcas "DAYS HOTEL" konferenču zālē (Rīgā, Brīvības iela 199c). Pieteikšanās līdz 7.maijam.

  

2018. gada 14. maijs
SEMINĀRS SPORTA SPECIĀLISTIEM UN CITIEM INTERESENTIEM

APZINĀTĪBA UN PSIHISKĀ NOTURĪBA, KĀ LĪDZEKLIS TRENIŅU PROCESA EFEKTIVITĀTES UN SPORTISKO REZULTĀTU PAAUGSTINĀŠANAI AUGSTU SASNIEGUMU SPORTĀ (8 st.)

Ko šīs tēmas izpratne un satura pielietošana ikdienas treniņu sagatavošanas procesā sniedz?

  • Sportistiem: paaugstina konkurētspēju; paaugstina uzmanības noturības un koncentrēšanās spējas; veicina emociju regulāciju un samazina negatīvo domāšanu; samazina trauksmi un negatīvu reakciju uz stresu; uzlabo miega kvalitāti; stiprina imūnsistēmu; efektīvāk „tiek galā” ar sāpēm; ātrāk atveseļojās no sporta traumām; paaugstina psihisko noturību un fleksibilitāti; uzlabo pašsajūtu. 

  • Treneriem: sniedz ieskatu un rekomendācijas sportistu konkurētspēju paaugstināšanai sacensībās.

Semināra saturs:

  • paņēmieni un pieejas, kas veicina sportistu, treneru „apzinātību” un „psihisko noturību”, kas ir nozīmīgi faktori panākumu veicināšanā ilgtermiņā

  • Sportistu teorētiskās un praktiskās „apzinātības” un „psihiskās noturības” attīstīšanas un noturēšanas pamatprincipi augstu sasniegumu sportā

Darba programma     Pieteikuma anketa

Nodarbību forma: teorētiski praktiska meistarklase

Semināru vada: Amerikas Savienoto Valstu (ASV) profesors Jānis GRANTS, psiholoģijas zinātnes doktors, ASV sertificēts psihologs, psihoterapeits, klīniskais psihologs un semināru vadītājs ar 35 gadu praktiskā darba pieredzi kā Amerikā, tā arī Latvijā. J.Grants savu izglītību ieguvis ASV Indianas Universitātē, papildinot to Mičiganas štata Universitātē. Profesors Grants ir kognitīvi – biheiviorālā (uzvedības) psiholoģijas virziena dibinātājs Latvijā. Virziena pamatprincipi ir vieni no efektīvākajiem darbā ar sportistu psiholoģiskās sagatavošanas jautājumiem. Sākot ar 2014. gadu, J.Grants ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesionālās maģistru kvalifikācijas „Psiholoģiskās sagatavošanas vecākais treneris” viesprofesors, kura pieredzi augstu novērtē topošie psiholoģiskās sagatavošanas treneri.

Meistarklasi organizē: Latvijas Sporta psiholoģijas asociācija sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju.

Pieteikšanās: Interesentus semināra meistarklasei lūdzam pieteikties līdz 2018. gada 7. maijam, e- pastā:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,  nosūtot pieteikuma anketu. Vietu skaits ierobežots.

Norises vieta: viesnīca DAYS HOTEL konferenču zāle (Brīvības iela 199 c, Rīga). Semināra sākums 2018. gada 14. maijā, plkst. 10.00. DAYS HOTEL teritorijā pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Semināra noslēgumā dalībnieki saņem Profesionālās pilnveides semināra beigšanas apliecību, kura tiek akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

Dalības maksa: 40,00 EUR (ar pārskaitījumu uz kontu). Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.

LSPA rekvizīti: 
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 
Reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Konta nr. LV53TREL9150120000000
Banka: Valsts kase BIC kods TRELLV22 
Beigās uzrādīt EK kodu 21499

Ilona Blekte, LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
67799526, 27800435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Žermēna Vazne, Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv