14.JŪNIJĀ SEMINĀRS STUDENTU SPORTA TRENERIEM UN SPORTISTIEM Drukāt
Piektdiena, 25 maijs 2018 12:32

LASS sem 201814.jūnijā Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Latvijas Sporta federācijas padomi, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) un Latvijas Universitāti organizē semināru “Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide” (8 stundas), kas domāts studentu sporta jomas treneriem un sportistiem. Šoreiz seminārs notiks Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Anatomijas un histoloģijas katedrā (Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 4). Pieteikšanās semināram līdz 11.jūnijam.

2018.gada 14.jūnijā
SEMINĀRS
"Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide"   

- Mērķauditorija: studentu sporta jomas treneri un sportisti.
- Semināra saturs un tēmas: lekcijas un interaktīvās nodarbības -  Balsta un kustību aparāta funkcionālā anatomija; savainojumu novēršana un kustību kvalitātes monitorēšana; psiholoģiskās prasmes miega traucējumu pārvarēšanai pirms sacensībām.
- Norise: seminārs tiek organizēts Latvijas Universitātē - Medicīnas fakultātes Anatomijas un histoloģijas katedrā (O.Vācieša iela 4). Semināra sākums 2018.gada 14.jūnijā, plkst. 10:00, reģistrēšanās no plkst. 9.30 - 10.00).

Dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

SEMINĀRA DARBA PROGRAMMA

Pieteikšanās: semināram lūdzam pieteikties līdz 2018.gada 11.jūnijam (vietu skaits ierobežots). Latvijas Augstskolu sporta savienības biedriem un starptautiskās studentu sporta kustības dalībniekiem seminārs ir bez maksas. Citiem interesentiem dalības maksa 30,00 EUR.

Pieteikties semināram iespējams zvanot telefoniski, 29365036, vai rakstot e-pastu   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Piesakoties jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un personas kods.  

Sīkāka informācija www.studentusports.lv

Tel.- 29365036
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece
E-pasts: 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv