JAUNĀ IZPĒTES CENTRA VAJADZĪBĀM LSPA IEGĀDĀSIES APRĪKOJUMA NO DIVIEM UZŅĒMUMIEM Drukāt
Piektdiena, 02 augusts 2019 16:16

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina darbu pie Veselības aprūpes sportā izpētes centra celtniecības, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Šovasar noslēgti divi iekārtu un aparatūras iegādes un uzstādīšanas līgumi iepriekš izsludināto iepirkumu ietvaros. 2019.gada 12.jūnijā LSPA parakstījusi līgumu ar SIA “Elme Meser L” par kriokabīnes un ar to saistīto elementu piegādi un uzstādīšanu 34000 eiro apmērā. Savukārt 30.jūlijā parakstījusi līgumu ar SIA “Arbor Medical Korporācija” par sportistu testēšanas aprīkojuma, rehabilitācijas un sporta medicīnas iekārtu, kā arī medicīniskās iekārtas piegādi un uzstādīšanu 419325 eiro apmērā.

Plānots, ka centram nepieciešamās aparatūras piegādes notiks vienlaicīgi ar būvdarbu beigšanu – 2019.gada nogalē.

Jau vēstīts, ka LSPA, STEM projekta ietvaros - zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas studiju programmu vajadzībām, var attīstīt infrastruktūru, uzlabot Akadēmijas centrālās ēkas telpas, iegādāties iekārtas, aparatūru, datortehniku, inventāru un attīstīt modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi.

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets. Projekta kopējās izmaksas ir 834 831 EUR, kur 125 224,65 EUR ir valsts budžeta finansējums un 709 606,35 EUR ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

ERAF atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

Projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013.

LSPA līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA) parakstīja 2017.gada 10.novembrī.

IMG 6923 - Copy

IMG 6988

IMG 7276 - Copy

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv