Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LTV ZIŅU DIENESTS: LSPA STUDENTI MUDINA SENIORUS KUSTĒTIES VAIRĀK
LTV ZIŅU DIENESTS: LSPA STUDENTI MUDINA SENIORUS KUSTĒTIES VAIRĀK Drukāt
Otrdiena, 29 septembris 2020 10:19

Dzivo dzivi kustiba 2020Arī šonedēļ Latvijā turpinās “Eiropas Sporta nedēļa”, kuras laikā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) fizioterapijas studenti apmeklē sociālās aprūpes centrus un pansionātus. Vairākums pasākumu notiek Rīgā, bet LSPA Veselības aprūpes maģistrantūras programmas "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā" specializācijas studente Annija Strode izvēlējās doties uz Talsu novada pansionātu “Lauciene”, lai ar vienkāršiem, bet efektīviem, vingrinājumiem izkustinātu seniorus.

Eiropas Sporta nedēļas ietvarā Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju izdevusi metodisko materiālu “Dzīvo dzīvi kustībā”, kurā apkopoti 24 vienkārši vingrinājumi fiziskām aktivitātēm.

 

Vairāk – Talsu televīzija.

Dzivo dzivi kustiba TV 2020 2

Ar saukli "Dzīvo dzīvi kustībā!" fizioterapijas speciālisti un LSPA studenti viesojas 6 sociālās aprūpes centros: “Cerību ligzda”, “Cerību māja”, “Gaiļezers”, “Jugla”, “Mežciems” un “Lauciene” (Talsu novads). Nedēļas laikā sociālās aprūpes centru un pansionātu iemītniekiem tiek nodrošinātas fizisko aktivitāšu nodarbības,  lai viņus ieinteresētu vairāk fiziski kustēties. Projektā piedalās vairāk nekā 250 aprūpes centru iemītnieki, kā arī 30 sociālie darbinieki un 40 LSPA fizioterapijas studenti.

Pasākums tiek līdzfinansēts no Eiropas Savienības “Erasmus+” projekta “Eiropas sporta nedēļa” un valsts budžeta līdzekļiem. Ar Latvijas Sporta federāciju padomi noslēgtais līgums Nr. 15.1.2.-20/K15.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas
prezidenti Aiju Kļaviņu, 29203488

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv