Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA LĪDZ SEMESTRA BEIGĀM - 2021. GADA 7. FEBRUĀRIM, STUDIJU PROCESU ORGANIZĒS GALVENOKĀRT ATTĀLINĀTI
LSPA LĪDZ SEMESTRA BEIGĀM - 2021. GADA 7. FEBRUĀRIM, STUDIJU PROCESU ORGANIZĒS GALVENOKĀRT ATTĀLINĀTI Drukāt
Pirmdiena, 23 novembris 2020 12:09

Galvenokart attalinati lidz 7 februarimŅemot vērā Ministru kabineta noteikumus nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Juris Grants izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka LSPA studējošo izglītības procesu organizēs GALVENOKĀRT attālināti līdz semestra beigām, tas ir līdz 2021. gada 7. februārim.

Līdz ar to, sākot ar 2020. gada 3. novembri līdz semestra beigām - 2021. gada 7. februārim, LSPA studiju darbs, galvenokārt notiks attālināti, izņemot praktiskās nodarbības un laboratorijas darbus visās studiju programmās, kurām nepieciešama LSPA infrastruktūra un tehniskais nodrošinājums. Praktiskās nodarbības klātienē notiks mazās grupās, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības (informēšana, distancēšanās, higiēna, personas veselības stāvokļa uzraudzība).

Teorētiskās nodarbības/lekcijas notiks TIKAI ATTĀLINĀTI visās studiju programmās.

Lūdzam sekot izmaiņām studiju un darba procesā, kas tiek sūtītas LSPA e-pastos no studiju programmu direktoriem un izglītības darba speciālistiem, kā arī sekot izmaiņām nodarbību sarakstos.

LSPA Darbinieki (tai skaitā docētāji) no 2020. gada 3. novembra līdz 2021. gada 7. februārim organizē darba procesu daļēji attālināt, galvenokārt ārpus LSPA telpām. Darbinieki (tai skaitā docētāji) drīkst izmantot LSPA telpas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tajos gadījumos, kad attālinātu darbu nevar nodrošināt ārpus LSPA telpām un arī, kad to paredz docētāju organizēto praktisko nodarbību grafiks.

LSPA Bibliotēka studējošajiem un darbiniekiem ir pieejama pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tai skaitā obligātu sejas aizsargmasku lietošanu. Bibliotēkas vadītāja organizē bibliotēkas darbu, nodrošinot studējošajiem un docētājiem nepieciešamo resursu pieejamību.

PAR LSPA STUDIJU UN DARBA ORGANIZĒŠANU NO 3.NOVEMBRA

Oficiālā valsts informācija par ārkārtas situāciju #koronavīruss – aktualitātes, ieteikumi, statistika

Aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, distancēties, mazgāt rokas un lietot sejas aizsargmaskas, lai pēc 7.februāra studijas LSPA atgrieztos klātienē vismaz iepriekšējā līmenī!

Saskaņā ar LSPA rektorātā lemto,
informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv