Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LĪDZ 14.JŪLIJAM NOTIEK UZŅEMŠANA 1.LĪMEŅA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS”
LĪDZ 14.JŪLIJAM NOTIEK UZŅEMŠANA 1.LĪMEŅA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS” Drukāt
Piektdiena, 25 jūnijs 2021 06:58

LSPA 1 limenis 2021 mlNo 12. līdz 14.jūlijam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks reflektantu dokumentu pieņemšana attālināti un klātienē 1.līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē (studijas reizi nedēļā), studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju.

LSPA 1.līmeņa programmā ir valsts budžeta apmaksātas studiju vietas, kuras piešķir konkursa kārtībā, pēc iegūto ballu summas, kā arī studiju vietas par maksu. Studenti var pretendēt uz studiju kredītu mācību maksas segšanai, kā arī saglabā tiesības studiju laikā pretendēt uz valsts budžeta finansētām vietām, ievērojot rotācijas principu.

Dokumenti studiju programmā attālināti jāiesniedz līdz 2021.gada 14.jūlija plkst.16.00  e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pieteikties studijām var arī klātienē, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojošos epidemioloģisko noteikumu pamatprincipus. Dokumenti iesniedzami LSPA galvenajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 223.kabinētā, no plkst. 10.00 - 16.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. 

Par dokumentu iesniegšanu, noformēšanu un reģistrēšanu jāveic maksājums 25 EUR apmērā.

REKVIZĪTI:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ. nr.: 90000055243
Banka: Valsts kase
Bankas kods: TRELLV22
Konta nr.: LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: 1.līmenis-dokumentu noformēšana par vārds/uzvārds. Kods 21399, kas obligāti jāuzrāda maksājuma mērķa beigās!

Maksājuma uzdevumu par dokumentu reģistrēšanu jāiesniedz vienlaicīgi ar studijām iesniedzamajiem dokumentiem.

Ar konkursa rezultātiem varēs iepazīties 16.jūlijā LSPA mājaslapa www.lspa.lv.  

Reflektantus imatrikulē studiju programmā, ja noslēgts studiju līgums un iemaksāta studiju maksa par pirmo semestri. Līgumu slēgšana notiek klātienē 16. un 19. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 17.00, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojošos epidemioloģisko noteikumu pamatprincipus, LSPA galvenajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333.

Maksājums par pirmo studiju semestri programmā "Izglītības un sporta darba speciālists" ir 720 EUR. Pilna 2021./2022.akadēmiskā gada studiju maksa ir 1440 EUR, ar tiesībām studiju laikā pretendēt uz valsts budžeta finansētām vietām, ievērojot rotācijas principu.

Jautājumu gadījumā topošie studenti aicināti sazināties ar programmas direktori Ilonu Blekti – t. 27800435,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām: http://uznemsana.lspa.lv

Pieteikšanās studijām LSPA pakārtota epidemioloģiskās situācijas prasībām Valstī. Tamdēļ uzņemšanas grafiks un nosacījumi var mainīties. Lūgums ikvienam sekot aktualitātēm LSPA mājaslapā www.lspa.lv.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv