Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes TURPINĀS AKTĪVA PIETEIKŠANĀS STUDIJĀM LSPA BAKALAURA PROGRAMMĀS “SPORTA ZINĀTNE” UN “FIZIOTERAPIJA”
TURPINĀS AKTĪVA PIETEIKŠANĀS STUDIJĀM LSPA BAKALAURA PROGRAMMĀS “SPORTA ZINĀTNE” UN “FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Ceturtdiena, 15 jūlijs 2021 16:27

TURPINAS AKTIVA PIETEIKSANAS STUDIJAM 2021 IGLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pirmajās četrās studiju pieteikumu reģistrācijas dienās (no 12. līdz 15. jūlijam) dokumentus iesnieguši 170 reflektanti, informē LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite.

Kā pastāstīja Kurkinaite, reflektantu interese par studiju programmu "Sporta zinātne" pagaidām ir lielāka nekā "Fizioterapija". Līdz ceturtdienas vakaram studijām "Sporta zinātnē" bakalaura programmā saņemti 78 reflektantu pieteikumi, pirmā līmeņa programmā – 40 pieteikumi (pieteikšanās noslēgusies), bet "Fizioterapijā" 52 pieteikumi.

Studijām bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” dokumentu pieņemšana notiek klātienē vai attālināti. Reflektantu pieteikumu pieņemšana klātienē un attālināti notiek katru dienu: programmā "Sporta zinātne" līdz 20.jūlijam, bet programmā "Fizioterapija" līdz 19.jūlijam, izņemot svētdienu – 18.jūliju, kad uzņemšanas komisija klātienē nestrādā.

Līdz 20.jūlijam notiek uzņemšana LSPA bakalaura programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, studijām klātienē

Visaktīvāk studijām LSPA piesakās jaunieši no Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas, Ropažiem, Ogres un Tukuma. Kvalifikācijā “Sporta veida vecākais treneris” jaunieši vēlās apgūt trenera prasmes fitnesā, vieglatlētikā, basketbolā, futbolā un citos sporta veidos no vairāk nekā 50 piedāvātajiem.

Liela motivācija uzsākt studijas programmā "Sporta zinātne" ir piedāvātajai iespējai studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Šogad programmā ir 100 budžeta vietas. No četrām "Sporta zinātnē" apgūstamajām kvalifikācijām  studētgribētāju vidū īpaši populāras ir sporta veida vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas, tām seko vadītājs sporta jomā un rekreācijas speciālists.

Savukārt bakalaura studiju programma "Fizioterapija" studētgribētājiem ir pieejama tikai par maksu. Tomēr šī specialitāte Akadēmijā ir pieprasīta, jo studiju maksa LSPA ir zemāka nekā citās Latvijas augstskolās. Studiju maksa 2021./22.akadēmiskajā gadā ir 2820 Euro.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studiju iespējām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Austrai Kurkinaitei–   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai zvaniet- t. 67543272, mob.tel. 26398856.
________________________________________________

No 21. līdz 26.jūlijam studiju   pieteikumus LSPA pieņems nepilna laika neklātienes bakalaura programmā – „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē „Fizioterapija”. Studiju ilgums – 4 ar pusi gadi (9 semestri). Nepilna laika programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu. Plašāka informācija.
________________________________________________

28. un 29.jūlijā LSPA turpināsies pieteikumu pieņemšana profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” ar profesionālajām kvalifikācijām „Sporta fizioterapeits” vai „Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā”. Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums maģistrantūrā – 2 gadi (4 semestri). Dokumenti maģistrantūras programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” jāiesniedz līdz 29.jūlijā plkst. 16.00, e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
_______________________________________________

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu studijām atrodama: www.uznemsana.lspa.lv

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. Visas LSPA īstenotās studiju programmas ir akreditētas, kas nodrošina absolventiem starptautiski atzīta diploma saņemšanu un kvalifikācijas iegūšanu.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums. Tas tiek darīts, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, Latvijas sportisti ar savu pieredzi un zināšanām paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem sporta talantiem.

Pieteikšanās studijām LSPA pakārtota epidemioloģiskās situācijas prasībām Valstī. Tamdēļ uzņemšanas grafiks un nosacījumi var mainīties. Lūgums ikvienam sekot aktualitātēm LSPA mājaslapā www.lspa.lv.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv