28.OKTOBRĪ TIEŠSAISTES SEMINĀRS “TRENIŅU PROCESA FIZIOLOĢISKIE UN MEDICĪNISKIE ASPEKTI” Drukāt
Otrdiena, 04 oktobris 2022 13:56

Seminars 28102022 IGPiektdien – 28.oktobrī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti aicināti piedalīties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rīkotajā tiešsaistes seminārā “Treniņu procesa fizioloģiskie un medicīniskie aspekti” (8 stundas). Pieteikšanās elektroniski līdz 26.oktobrim.

PROGRAMMA

Seminārs notiks: Zoom platformā, 2022.gada 28.oktobrī no 9.00 - 16.00
Pieteikšanās: elektroniski līdz 26.oktobrim 
https://forms.gle/ybWPXUCxbBYunUHX6

Semināra mērķis: atgādināt un kopīgi apskatīt  Ministru kabineta noteikumus Nr.594 “Sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtība”; izprast organisma pielāgošanās slodzēm adaptācijas principus un veidus kā to kontrolēt; lai uzturētu un uzlabotu sportistu veselību, praktiski parādīt un teorētiski pamatot vingrinājumus dažādām muskuļu grupām (akcents uz augšējām, apakšējām ekstremitātēm), ievērojot izpildījuma kvalitāti.

Mērķauditorija: treneri, sporta speciālisti, sportisti.
Dalības maksa: 35 EUR
Kontaktpersonas: Ilona Blekte Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.27800435 vai Una Gūtmane Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Veicamās darbības:
1. Katrs dalībnieks elektroniski piesakās un norāda precīzus datus
2. Uz norādīto e-pastu nosūtīsim rēķinu
3. Dalībnieks apmaksā rēķinu, maksājuma mērķī norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, rēķina nr.
4. Dienu pirms semināra norādītajā e-pastā saņemsiet  pieslēgšanās saiti
5. Apliecību par dalību seminārā saņemsiet LSPA 223.kabinetā (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no 2.novembra, iepriekš sazinoties ar Ilonu Blekti  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,  tel.27800435.

Semināra apraksts:
  - Seminārā tiks apskatīti MK noteikumi Nr. 594 “Sportistu un bērnu ar paaugstinātu  fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtība” un praktiski notiekošais  BKUS Sporta medicīnas centrā, kā šīs pārbaudes tiek veiktas.
  - Tā kā pielāgošanās slodzei notiek pēc ģenerālās adaptācijas sindroma principiem, kur liela loma veģetatīvajai nervu sistēmai, aplūkosim veidus kā to kontrolēt.
  - Tiks  apskatīti vingrinājumi, to izpildes kvalitāte saistībā ar sportistu veselības uzturēšanu un uzlabošanu (teorija un prakse), akcentējot vingrinājumus augšējām un apakšējām ekstremitātēm (bez inventāra un izmantojot inventāru).

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apjomā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
Ilona Blekte
27800435, 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv