Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 4 PRIEKŠNESUMI SACENSĪBĀS “ĢIMNASTRĀDE 2023”. NEGAIDĪTĀKAIS PĀRSTEIGUMS - LSPA DOCĒTĀJU VINGROJUMS
4 PRIEKŠNESUMI SACENSĪBĀS “ĢIMNASTRĀDE 2023”. NEGAIDĪTĀKAIS PĀRSTEIGUMS - LSPA DOCĒTĀJU VINGROJUMS Drukāt
Piektdiena, 19 maijs 2023 08:12

IMG 615417.maijā LSPA Aciklisko sporta veidu katedra 10.reizi organizēja vingrošanas konkursu studentiem – Ģimnastrāde 2023, kurā 1.kursā studējošie, sacensību veidā, atskaitīsies par Vingrošanas studiju kursā apgūtajām praktiskajām iemaņām kustību pamatos, aerobikā, vingrošanā, akrobātikā un piramīdu veidošanā. Visnegaidītāko pārsteigumu sacensībās sagādāja LSPA docētāju komanda, kura sniedza priekšnesumu un demonstrēja savas prasmes vingrošanā, saņemot milzīgas ovācijas no studentiem un absolventiem gan klātienē, gan sociālajos tīklos.

Konkursā piedalījās trīs 1.kursa vingrošanas komandas, kuras ar vārdos neaprakstāmu azartu sniedza praktisku atskaiti  par apgūto vingrošanā un bija vienoti, atbalstot vienam otru visu sacensību laiku – viens par visiem, visi par vienu!

Sacensību vadītāja, Aciklisko sporta veidu katedras viesdocente Inese Ļubinska:  “Katru gadu sacensībās cenšamies ieviest ko jaunu un studentiem interesantu. Šogad, iekļaujot studentus tiesāšanas procesā, panācām, ka viņi izjūt atbildību par katru komandām ielikto vērtējumu un jūtas novērtēti arī kā topošie kolēģi un sporta speciālisti. Īpaši vēlētos atzīmēt studentus, kuru ieguldījums katras grupas motivēšanā, uzmundrināšanā un ideju realizēšanā bija neatsverama vērtība. Paldies Eduardam Doroņinam, Kitijai Kaņepei, Katei Gulbei, Šarlotei Jēkabsonei unAmandai Grīnbergai. Ceru, ka nākošajā gadā "Ģimnastrāde" atkal varēs piedāvāt jaunas idejas.”

Arī Gruzijas Valsts fiziskās audzināšanas un sporta universitātes viesi – Merabs Maisuradze un Mariama Meisuradze, kas LSPA apmeklēja Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” darba vizītē, augstu novērtēja sacensību kvalitāti un apliecināja nodomu arī savā Universitātē organizēt līdzīgas studiju procesa sacensības, jo studentiem tā ir lieliska motivācija ne tikai apgūt vingrošanu, bet arī saliedēties un organizēt kopīgas komandas ar mērķi publiski parādīt savas prasmes.

„Ģimnastrādes 2023” labākās vingrotājas titulu ieguva Šarlote Jēkabsone no 2.grupas, bet labākā vingrotāja titulu izcīnīja Eduards Doroņins no 1.grupas. Savukārt, ļoti sīvā konkurencē, par gada labāko vingrotāju komandu kļuva 1.kursa 3.grupa ar nevainojamu vingrojumu kompleksu.

REZULTĀTI:
1.vieta – 1.3. grupa
2.vieta – 1.1. grupa
3.vieta – 1.2. grupa

Uzvarētāju grupā 1.3. vingroja:

Anastasija Antipenko

Megija Biezā

Pāvels Butjko

Jegors Cīrulis

Jorens Glods Jānis

Aleksandra Grigorjeva

Amanda Grīnberga

Anna Jansone

Jāzeps Kazinovskis

Līva Kodoliņa

Viktorija Krišāne

Nadīna Lauriņa

Emīlija Lipšāne

Daņiils Savinovs

Daniels Ulpe

Rūdolfs Upe

Nikola Začesta

Markuss Zīriņš

Rainers Žilinskis


Sacensības tiesāja: Aciklisko sporta veidu katedras vingrošanas eksperte Svetlana Aņisimova- galvenā tiesnese,  Marta Nudiena  - 2 studiju kursa studente - mākslas vingrošanas specializācijā, Elīza Bērziņa - 3 studiju kursa studente - mākslas vingrošanas specializācijā, Nikola Perunova - 3 studiju kursa studente - mākslas vingrošanas specializācija, Ksenija Šorņikova - 3 studiju kursa studente - sporta deju specializācija un Haralds Lūkins - 3 studiju kursa students -sporta deju specializācija.

Žūrijas komisijā, kas izvēlējās „Ģimnastrādes 2023” labākos vingrotājus, darbojās komisijas priekšsēdētājs – Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars Kravalis, LSPA Sporta kluba valdes priekšsēdētājs, LSPA docents Sergejs Saulīte, prorektori, profesori Andra Fernāte, Aciklisko sporta veidu katedras vadītāja Aleksandra Ķeizāne, asociētais profesors Leonīds Žiļinskis, viesprofesors Uldis Švinks un nominācijas “Vingrotāja 2022” ieguvēja Denīze Andrune.

VISLIELĀKAIS PALDIES LSPA docētāju komandai par negaidīto pārsteigumu vingrošanas laukumā! Vingroja LSPA profesors Jānis Žīdens, asociētie profesori Leonīds Žiļinskis, Antra Gulbe, Ingrīda Smukā, Irēna Dravniece, docenti Sergejs Saulīte, Aleksandra Ķeizāne, Einārs Pimenovs, Inese Ļubinska, lektore Svetlana Aņisimova, vadošā pētniece Monta Jakovļeva un viesdocētāja Līga Freimane.

Uz tikšanos “Ģimnastrāde 2024”!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv