Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 13 LSPA 1.KURSA KOMANDAS STARTĒ NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRĀ HANDBOLĀ
13 LSPA 1.KURSA KOMANDAS STARTĒ NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRĀ HANDBOLĀ Drukāt
Otrdiena, 23 maijs 2023 09:09

IMG 7056

18.maijā, LSPA stadionā, notika handbola specializācijas studentu organizētais Nila Graša piemiņas turnīrs mini handbolā vīriešu un sieviešu komandu konkurencē. Šogad turnīrā piedalījās - 6 meiteņu un 7 puišu komandas.

LSPA Sporta spēļu katedras vadītājs Renārs Līcis: "Prieks klātienē vērot 1.kursā studējošos “Handbola studiju kursa” noslēguma sacensībās. Turnīrs ir spilgts apliecinājums tam, cik studentiem vērtīgi ir sādi socializēšanās un kopā būšanas pasākumi. Esmu pārliecināts, ka augstskolas  viens no galvenajiem uzdevumiem ir ne tikai sniegt akadēmisko izglītību, bet paralēli domāt par studentu dzīves pilnveidošanas iespējām, piemēram, stiprinot jau tradicionālos studentu sporta un kultūras pasākumus.

Izmantojot iespēju, vēlos pateikt paldies visiem handbola specializācijas studentiem, jo īpaši, 3.kursa studentam Kristiānam Kelertam, kuri veica apjomīgu darbu gan atbalstītāju piesaistīšanā, gan sacensību organizēšanā. Ar šī turnīra organizēšanu jau tradicionāli pieminējām Nilu Grasi - vienu no Latvijas handbola pamatlicējiem un ilggadēju LSPA docētāju."

Puišu konkurencē 1.vietu izcīnīja komanda no 1.1. grupas “Pa 2.50?”- Dāvids Družiņins, Jānis Rīders, Raivo Mauriņš, Rihards Brizga, Elvis Kmetjuks.

2. vieta komandai „Pavāri” no 1.1. grupas – Eduards Doroņins, Artūrs Cereņja, Ričards Dāvids Ceds, Matīs Čirkunovs, Rihards Kovaļenko.

3.vieta komandai “Sportaholiķi” no 1.3.grupas- Rainers Žilinskis, Jāzeps Kazinovskis, Ričards Kauliņš, Rūdolfs Upe, Jegors Cīrulis.

Meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja 1.3. grupas komanda “Zeltenes”- Megija Biezā, Nadīna Lauriņa, Nikola Začesta, Viktorija Krišāne, Vivita Krišāne.

2.vieta komandai no 1.1. grupas “Meh”- Kate Gulbe, Santa Strode, Kitija Kaņepe, Aleksandra Ščigoļeva.

3.vieta komandai no 1.3. grupas “4A”- Anastasija Antipenko, Amanda Grīnberga, Anna Jansone, Aleksandra Grigorjeva.

Milzīgs paldies turnīra tiesnešiem un palīgiem turnīra organizēšanā – Aigai Veisai, Kintijai Diānai Kokinai, Undīnei Ulmanei, Jorenam Glodam, Kasparam Kalējam, Gintam Greikšam, Renāram Grebeņņikovam, Mārtiņam Stepuļenokam-Stukanovam un Kintijai Hofmanei.

Paldies par atbalstu turnīra tapšanā- Latvijas Handbola federācijai, pophouse.lv, Latvijas Treneru tālākizglītības centram, LSPA Sporta klubam, MyFitness, EV FIZIOFIT, PB telpa un Mežvidi.

 

Informāciju sagatavoja: 
LSPA 3.Kursa students 
Kristiāns Kelerts 
29616065,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
FOTO: Kintija Hofmane

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv