Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes FOTOREPORTĀŽA: REFLEKTANTU FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS IESTĀJEKSĀMENS STUDIJĀM „SPORTA ZINĀTNE” UN „VESELĪBA, FIZISKĀ AKTIVITĀTE UN DROŠĪBA”
FOTOREPORTĀŽA: REFLEKTANTU FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS IESTĀJEKSĀMENS STUDIJĀM „SPORTA ZINĀTNE” UN „VESELĪBA, FIZISKĀ AKTIVITĀTE UN DROŠĪBA” Drukāt
Ceturtdiena, 20 jūlijs 2023 22:14

IMG 7153 219. un 20. jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) reflektanti nokārtojuši fiziskās sagatavotības iestājeksāmenu, lai pilna laika klātienē uzsāktu studijas profesionālā bakalaura programmā „Sporta zinātne” un Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība. Divu dienu laikā tika izpildīti seši fiziskās sagatavotības kontroles testi, atbilstoši LSPA izstrādātajiem vērtēšanas kritērijiem, lai pretendētu uz vienu no 125 budžeta vietām studiju programmās.

Vērtējot eksāmenu, jaunieši atzina, ka eksāmens bija noorganizēts teicamā līmenī un personāls bija ļoti atsaucīgs. Fiziski visgrūtāk esot gājis ar krosa skrējienu. “Tas tik bija piedzīvojums! Nebijām domājuši, ka šāda sevis testēšana var būt tik aizraujoša. Jau tagad esam paguvuši sapazīties un gaidām septembri,” savās emocijās dalījās reflektanti.

Iestājeksāmenu komisijas darbā iesaistītie LSPA katedru vadītāji norādīja, ka daļa no reflektantiem bija fiziski labi sagatavojušies iestājeksāmenam, bet, kā visās jomās, bija arī tādi studētgribētāji, kuriem praktiskajās sporta nodarbībās būs nopietni jāstrādā.  

Visiem reflektantiem divu dienu laikā vajadzēja izpildīt sešus fiziskās sagatavotības kontroles testus, Gan vīriešiem, gan sievietēm bija jāveic tāllēkšana no vietas, 20 metru skrējiens un atspoles skrējiens, kā arī jāizpilda vēdera preses vingrinājums. Paralēli jau minētajiem fiziskās pārbaudes testiem, dāmām bija jānoskrien arī 2 kilometru kross un jāveic roku saliekšana – iztaisnošana balstā guļus, savukārt vīriem nācās skriet 3 kilometru krosa distanci un spēka izturības pārbaudē pievilkties pie stieņa.

Paldies LSPA Iestājeksāmena komisijas dalībniekiem par eksāmena norises nodrošināšanu.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv