Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

SVINĪGĀ PASĀKUMĀ PASNIEGTI “LSPA PATRIOTS” APBALVOJUMI

Drukāt

IMG 762917.novembrī, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienu, svinīgā svētku noskaņā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors, profesors Juris Grants Akadēmijas darbiniekiem pasniedza apbalvojumus par ievērojamu ieguldījumu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas attīstībā. Šogad LSPA Senāts lēma apbalvot 5 LSPA kolēģus.

Lasīt tālāk...
 

PATRIOTU NEDĒĻĀ LSPA VIESOJAS ZEMESSARDZES 1.RĪGAS BRIGĀDES 13.KĀJNIEKU BATALJONS

Drukāt

WhatsApp Image 2023-11-14 at 12.01.58 514.novembrī, LSPA Patriotu nedēļas ietvaros, Akadēmijā viesojās Zemessardzes (ZS) 1.Rīgas brigādes 13.kājnieku bataljona pārstāvji, kas sniedza informāciju par ZS: iespējām iestāties ZS 13.kājnieku bataljonā un paralēli studijām LSPA apgūt dažādas militārās specialitātes, iegūstot militāro izglītību. Notika arī kaujas ieroču, ekipējuma un tehnikas prezentācija.

Lasīt tālāk...
 

ATKĀRTOTI IZSLUDINĀTAJAM LSPA REKTORA AMATA KONKURSAM PIETEIKUŠIES SEPTIŅI PRETENDENTI

Drukāt

118599361 3190749490993801 2601173222587165841 mLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektora amata konkursam pieteikušies septiņi pretendenti. Pieci no pretendentiem ir LSPA akadēmiskie mācībspēki, bet divi pretendenti pārstāv citas Latvijas Valsts dibinātās augstskolas.

Lasīt tālāk...
 

AKREDITĒTS LSPA STUDIJU VIRZIENS “VESELĪBAS APRŪPE”

Drukāt

Veselibas aprupe akrediteta 2023Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) īsteno studiju virzienu “Veselības aprūpe” un tam atbilstošās studiju programmas. Programmas apmāca veselības aprūpes speciālistus sekojošās specializācijās: profesionālā bakalaura studiju programmā “FIZIOTERAPIJA”, profesionālā maģistra studiju programmā “VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ” un akadēmiskā maģistra studiju programmā “VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ”.

Lasīt tālāk...
 

DARBAM LSPA MEKLĒ ALGU UN KRĀJUMU GRĀMATVEDI

Drukāt

Darbs gramatvedim 2023Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina savai komandai pievienoties ALGU UN KRĀJUMU GRĀMATVEDI. Kandidātam vēlama atbilstoša augstākā akadēmiskā vai pirmā/otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība grāmatvedībā papildināta ar darba specifikai nepieciešamajām zināšanām, pieredze grāmatvedībā ne mazāk kā 5 gadi, kā arī pieredze darbā ar grāmatvedības programmu HORIZON. Bruto darba alga mēnesī 1200 Euro Motivācijas vēstuli un CV, ar norādi “Konkurss – Algu un krājumu grāmatvedis”, līdz šā gada 31.oktobrim, sūtīt e-pastā:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA IZSLUDINA ATKĀRTOTAS REKTORA VĒLĒŠANAS

Drukāt

LSPA vizualis 2023 IG

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija atkārtoti izsludina konkursu uz rektora amatu un aicina pretendentus pieteikumus iesniegt līdz 2023.gada 6.novembrim. Pretendentu vērtēšana un Rektora vēlēšanas notiks saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektora vēlēšanu nolikumu. Bruto darba alga mēnesī 3600 Euro. Konkursa dokumenti iesniedzami, sūtot tos pa pastu vai iesniedzot LSPA kancelejā, Brīvības gatve 333, Rīgā, LV-1006, vai nosūtot parakstītus ar drošu elektronisko parakstu e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

LTV1: PIEPILDA SAPNI VAI PIELĀGOJAS DARBA TIRGUM - LSPA STUDĒT IZVĒLAS NE TIKAI JAUNĪBĀ

Drukāt

LSPA TV IGLatvijas augstskolās pirmkursnieku rindās bieži ir arī studenti, kuri ir 40 un vairāk gadus veci. Daļai tā ir pirmā augstākā izglītība, bet vairumam tomēr otrā vai pat trešā, kas izvēlēta nevis darba tirgus mudināta, bet kā savu sapņu piepildījums.

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU NODARBĪBU LAIKI LSPA

Drukāt

Studiju nodarbību laikiCienījamie studenti, sākoties jaunajam studiju gadam, atgādinām nodarbību laiku grafiku Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā!

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 119
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv