Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

GUNDEGA ULME IEGUVUSI DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARĒ

Drukāt

IMG 863123.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Gundegai ULMEI - LSPA  viesdocētājai, sporta psiholoģei un Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībniecei, zinātnes doktora grādu veselības un sporta zinātnes nozarē, sporta pedagoģijas apakšnozarē.

Lasīt tālāk...
 

Papildināts 14.06.2024. VAR PIETEIKTIES RSU UN LSPA DOKTORANTŪRAS GRANTU PIETEIKUMU ATLASES KONKURSAM

Drukāt

Pieteiksanas 2024Izsludināts Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas Doktorantūras grantu pieteikumu atlases konkurss Atveseļošanas un noturības mehānisma projekta nr. 5.2.1.1.i.0/2/24/I/CFLA/005 RSU iekšējā un RSU ar LSPA ārējā konsolidācija ietvaros.

Lasīt tālāk...
 

RSU UN LSPA PĒTNIEKI ZINĀTNIEKU BROKASTĪS APSPRIEŽ SPORTA ZINĀTNES ATTĪSTĪBU

Drukāt

Depositphotos 74053281 XLTradicionālajās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnieku brokastīs 8. maijā piedalījās gan RSU, gan Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pētnieki, kuru interešu lokā ir sporta zinātnes tēmas. Pasākumā bija pētnieku priekšlasījumi, diskusijas un sarunas pie brokastu kafijas par sporta zinātnes attīstību un tālāku virzību Latvijā.

Lasīt tālāk...
 

RSU DOKTORANTŪRAS SKOLA AICINA LSPA KOLĒĢUS PIEDALĪTIES KOPĪGAJOS PASĀKUMOS

Drukāt

SD1Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Doktorantūras skola ir pētniecības kompetenču attīstības un tīklošanās platforma topošajiem un esošajiem doktorantiem, doktora grāda pretendentiem, pētniekiem un docētājiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĀRSTĀVJI DALĀS ZINĀTNISKAJĀS ATZIŅĀS 17. BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ TARTŪ

Drukāt

No 24. līdz 26. aprīlim Tartu Universitātes jaunajā Sporta zinātnes un fizioterapijas institūtā notika 17. Baltijas Sporta zinātnes asociācijas rīkotā konference, kas pulcēja vadošos sporta zinātniekus, skolotājus, studentus un interesentus no Baltijas valstīm, Polijas, Austrijas un Izraēlas.
WhatsApp Image 2024-04-26 at 13.23.38

Lasīt tālāk...
 

GUNDEGA ULME AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR EMOCIJU REGULĀCIJU FIZISKAJĀS REKREĀCIJAS AKTIVITĀTĒS SIEVIETĒM

Drukāt

Gundega Ulme IG 202423.maijā, pulksten 15:30, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333, 205.auditorijā, LSPA  viesdocētāja, sporta psiholoģe un Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībniece Gundega ULME aizstāvēs promocijas darbu “Emociju regulācija fiziskajās rekreācijas aktivitātēs sievietēm pieaugušā vecumposmā”.

Lasīt tālāk...
 

RSU UN LSPA ZINĀTNIEKI SAŅEM FINANSĒJUMU MEDICĪNAS, SPORTA ZINĀTNES, DABAS ZINĀTŅU UN SOCIĀLO ZINĀTŅU PĒTĪJUMIEM

Drukāt

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pētnieki abu augstskolu konsolidācijas plāna pētniecības un akadēmiskās karjeras grantu konkursā*, kurš noslēdzās šā gada 21. martā, ir saņēmuši finansējumu pētniecības projektu veikšanai. Kopumā iesniegti 49, bet atbalstu guva 32 projekti, tostarp vairāki RSU un LSPA pētnieku sadarbības projekti sporta zinātnes jomā.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGUSIES LSPA STARPTAUTISKĀ KONFERENCE “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2024”

Drukāt

IMG 80731.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika starptautiska konference “Sporta zinātne un veselības aprūpe sportā 2024”. Konference tika rīkota ar mērķi veicināt akadēmiskā personāla starpdisciplināru tīklošanos, apkopot pētījumus, veidot konstruktīvas diskusijas un sekmēt sadarbību sporta un veselības aprūpes pētījumu izstrādē.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 54
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv