Uz sākumu Pētniecība Zinātniskās konferences

Zinātniskās konferences

Tiešsaistē notiks 6. Patiess Sports konference “Kopīgiem spēkiem vienam mērķim” (bezmaksas).

Drukāt

2024. gada 13. aprīlī, 10.00 - 14.00, atzīmējot starptautisko dienu "Par tīru sportu", tiešsaistē notiks 6. Patiess Sports konference "Kopīgiem spēkiem vienam mērķim" (bezmaksas).

Konferences mērķis ir izglītot trenerus, sporta skolotājus, sportistu vecākus un sportistus, kā nepieļaut neapzinātus antidopinga noteikumu pārkāpumus. Dažādi jomas eksperti un sportisti dalīsies pieredzē gan par panākumu veidošanu sportā, gan par to kā sportistiem un treneriem sevi motivēt un bagātināt sportā pavadīto laiku.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU 16. ZINĀTNISKĀ KONFERENCE SPORTA ZINĀTNĒ “SPORTS UN PĀRVALDĪBA”

Drukāt

Cienījamie doktoranti un maģistranti! Aicinām Jūs piedalīties 16. Latvijas Sporta
pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu zinātniskajā konferencē

NOLIKUMS

NOLIKUMS ENG

REĢISTRĀCIJAS ANKETA

PROGRAMMA

Lasīt tālāk...
 

Latvian Academy of Sport Education International Scientific Conference “SPORTS SCIENCE AND HEALTH CARE IN SPORTS 2024”

Drukāt

The Latvian Academy of Sport Education invites you to the Scientific Conference, where scientists, health and sports specialists, future teachers, and coaches will present the latest research in the field. During the discussion session of the conference, we will talk about sports management opportunities and challenges in Latvia.

PROGRAMMEPROGRAMME

REGISTER

Lasīt tālāk...
 

ATVĒRTA PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2023”

Drukāt

Konference 2023 februaris 2 IGLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 2023.gada 2.februārī aicina uz starptautisko zinātnisko konferenci, kurā ar jaunākajiem pētījumiem nozarē dalīsies zinātnieki, veselības un sporta nozares speciālisti, topošie skolotāji un treneri. Konferences diskusijas sadaļas tēma - trenera profesija Latvijā. Konferencei “Sporta zinātne un veselības aprūpe sportā 2023” var pieteikties līdz 20.janvārim.

Lasīt tālāk...
   
1 lapa no 21
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv