LSPA rīkotie semināri

12.APRĪLĪ ONLINE SEMINĀRS “FIZISKO DARBASPĒJU PILNVEIDOŠANA UN NOVĒRTĒŠANA”

Drukāt

Seminars IG 12042024Piektdien – 12.aprīlī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “Fizisko darbaspēju pilnveidošana un novērtēšana” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 10.aprīlim. Semināra mērķis ir sniegt dalībniekiem dziļāku izpratni par fizisko darbaspēju novērtēšanas nozīmi mūsdienu sportā, jo īpaši treniņu procesa organizēšanā.

Lasīt tālāk...
 

11.JANVĀRĪ ONLINE SEMINĀRS “TRENERA FILOSOFIJA, ĒTIKA UN VĒRTĪBAS”

Drukāt

Seminars 11012024Ceturtdien – 11.janvārī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “TRENERA FILOSOFIJA, ĒTIKA UN VĒRTĪBAS” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 10.janvārim. Seminārā analizēs trenera komunikācijas prasmes un runas mākslas pamatus, kas ir būtiski veiksmīgai darbībai profesijā, kā arī pārrunās jautājumus par paaudžu  atšķirībām un mācīšanos.

Lasīt tālāk...
 

26.OKTOBRĪ ONLINE SEMINĀRS “SPORTA MEDICĪNAS TEORIJA UN PRAKSE”

Drukāt

Seminars 26102023 IGCeturtdien – 26.oktobrī, no pulksten 9.00 - 15.30, sporta speciālisti, treneri un sportisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “SPORTA MEDICĪNAS TEORIJA UN PRAKSE” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 24.aprīlim. Semināru vadīs LSPA profesors, Dr.Med. Viesturs Lāriņš un praktizējošs fizioterapeits, vispārējās fiziskās sagatavotības treneris, Liepājas Olimpiskā centra Sporta veselības centra speciālists un Liepājas Sporta pārvaldes speciālists metodiskajos jautājumos, Ph.D. Normunds Vārpa.

Lasīt tālāk...
 

SPORTA UN VESELĪBAS SKOLOTĀJUS AICINA PIETEIKTIES PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES PROGRAMMAI

Drukāt

Pilnveide sporta veselibas skolotajs 2023Lai pilnveidotu sporta un veselības skolotāju profesionālo kompetenci mācību priekšmetā, mācību satura organizēšanā, plānošanā un izvērtēšanā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru (VISC) organizē profesionālās kompetences pilnveides programmu pamatskolu skolotājiem “Mācību satura un metodiskie moduļi veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā, īstenojot mācību kursu “Sports un veselība”” (30 stundas). Pieteikšanās līdz 2023.gada 11.augustam.

Lasīt tālāk...
 

PIRMSKOLAS SKOLOTĀJUS AICINA PIETEIKTIES PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES PROGRAMMAI “MĀCĪBU SATURA UN METODISKIE MODUĻI VESELĪBA UN FIZISKĀS AKTIVITĀTES JOMĀ PIRMSSKOLĀ”

Drukāt

Pilnveide pirmskolas skolotajs 2023Lai pilnveidotu Veselības un fiziskās aktivitātes jomas pirmsskolas skolotāju profesionālo kompetenci, Latvijas  Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru (VISC) organizē pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Mācību satura un metodiskie moduļi veselība un fiziskās aktivitātes jomā pirmsskolā” (30 stundas). Pirmsskolas skolotāji aicināti pieteikties līdz 2023.gada 4.augustam.

Lasīt tālāk...
 

28.APRĪLĪ ONLINE SEMINĀRS “SPORTA PSIHOLOĢIJAS TEORIJA UN PRAKSE”

Drukāt

Seminars 28042023Piektdien – 28.aprīlī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri un sportisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “SPORTA PSIHOLOĢIJAS TEORIJA UN PRAKSE” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 26.aprīlim.

Lasīt tālāk...
 

31.MARTĀ ONLINE SEMINĀRS “SIEVIETES SPORTĀ”

Drukāt

Seminars 31032023 IGPiektdien – 31.martā, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri, pedagogi un sportisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “SIEVIETES SPORTĀ” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 29.martam.

Lasīt tālāk...
 

17.FEBRUĀRĪ ONLINE SEMINĀRS “ANATOMIJA UN KUSTĪBU IZPILDES PAMATPRINCIPI PRECĪZI DOZĒTAS UN AUGSTAS INTENSITĀTES SLODZES SPORTA TRENIŅĀ”

Drukāt

Seminars 17022023 IGPiektdien – 17.februārī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri, pedagogi un sportisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “Anatomija un kustību izpildes pamatprincipi, precīzi dozētas un augstas intensitātes slodzes sporta treniņā” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 15.februārim.

Lasīt tālāk...
 

20. JANVĀRĪ ONLINE SEMINĀRS “AUGSTU SASNIEGUMU SPORTS”

Drukāt

Seminars 20012023 IGPiektdien – 20.janvārī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri, pedagogi un sportisti aicināti piedalīties ON-LINE seminārā “AUGSTU SASNIEGUMU SPORTS” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 18.janvārim.

Lasīt tālāk...
 

24.NOVEMBRĪ TIEŠSAISTES VAI KLĀTIENES SEMINĀRS “ATJAUNOŠANĀS PĒC FIZISKĀM SLODZĒM”

Drukāt

Seminars 24112022Ceturtdien – 24.novembrī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri un sportisti aicināti piedalīties tiešsaistes vai klātienes seminārā “Atjaunošanās pēc fiziskām slodzēm” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar Latvijas Krioterapijas asociāciju. Pieteikšanās elektroniski līdz 22.novembrim.

Lasīt tālāk...
 
Vairāk rakstu...
1 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv