LSPA rīkotie semināri

SPORTA TRENERI AICINĀTI PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ PAR SPĒKA TRENIŅU VISPĀRĪGAJĀ FIZISKAJĀ SAGATAVOŠANĀ

Drukāt

sit-up-2Piektdien - 21. aprīlī, sporta treneri aicināti piedalīties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rīkotajā seminārā “VISPĀRĪGĀ FIZISKĀ SAGATAVOŠANA-SPĒKA TRENIŅŠ”. Semināru vadīs LSPA prof. Jānis LANKA, asoc.prof. un traumatologs - ortopēds Zane PAVĀRE, kā arī fitnesa eksperte, vieslektore Aleksandra ČUPRIKA. Pieteikšanās semināram līdz 19.aprīlim.

Lasīt tālāk...
 

SPORTA TRENERI AICINĀTI PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ PAR ORIENTĒŠANĀS SPORTU

Drukāt

kompass karteSestdien - 1. aprīlī, sporta treneri aicināti piedalīties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rīkotajā seminārā "Moderno tehnoloģiju izmantošana orientēšanās treniņu procesā, līdzsvara vingrinājumi uz Airex paklājiem traumu profilaksei skrējienam apvidū". Semināru vadīs orientēšanās sporta speciāliste, LSPA asoc.prof. Baiba Smila un fizioterapeite, RSU vieslektore Liene Leske. Pieteikšanās semināram līdz 29.martam.

Lasīt tālāk...
 

17. MARTS - SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM “VISPUSĪGĀ FIZISKĀ SAGATAVOŠANA-ĀTRUMA TRENIŅŠ”

Drukāt

Seminars 17032017Piektdien - 17. MARTĀ, LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē mācību semināru sporta treneriem “VISPUSĪGĀ FIZISKĀ SAGATAVOŠANA - ĀTRUMA TRENIŅŠ”. Semināra praktiskajā daļā treneri apgūs vieglatlētikas un parkūra vingrinājumus ātruma trenēšanai. Semināru vadīs LSPA profesors Jānis Lanka, profesore Ilze Avotiņa, docente Sandra Škutāne, vieslektori Andris Konrāds un Dins Danne. Semināram jāpiesakās līdz 15. martam.

Lasīt tālāk...
 

17. FEBRUĀRIS - SEMINĀRS SPORTA SKOLOTĀJIEM „VĒRTĪBU IZGLĪTĪBAS ĪSTENOŠANA SPORTA STUNDĀ”

Drukāt

sEMINARS sPORTA SKOLOTAJIEM 2017Piektdien - 17.FEBRUĀRĪ, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē mācību semināru sporta skolotājiem ar mērķi sniegt skolotājiem iespēju pilnveidot profesionālo un pedagoģisko kompetenci vērtību izglītības īstenošanai sporta stundā. Semināru vadīs LSPA profesore Andra Fernāte, docentes Irēna Dravniece un Antra Gulbe. Semināram jāpiesakās līdz 15.februārim.

Lasīt tālāk...
 

13. JANVĀRIS - SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM “BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTS”

Drukāt

Seminars bilde 220116Piektdien - 13. janvārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē darba semināru sporta treneriem ar mērķi raksturot bērnu un jauniešu fizioloģiski psiholoģisko attīstību,  jauno sportistu attīstības īpatnību ietekmi uz sportošanu un sniegt ieteikumus treneriem individualizētas pieejas īstenošanā bērnu un  jauniešu fizisko spēju attīstīšanā sportā. Semināram jāpiesakās līdz 12. janvārim.

Lasīt tālāk...
 

10.OKTOBRĪ LSPA NOTIKS BEZMAKSAS SEMINĀRS PAR AKTUALITĀTĒM SPORTISTU PSIHOLOĢISKAJĀ SAGATAVOŠANĀ

Drukāt

sPORTA psihologija 2016Latvijas Psiholoģijas dienu ietvaros, pirmdien - 10.oktobrī, no pulksten 10:10 līdz 11:30, LSPA 2.stāva, 226.telpā notiks psiholoģijas seminārs „Aktuālas problēmas sportistu psiholoģiskajā sagatavošanā”, kurā aicināti piedalīties Akadēmijas studenti un personāls, kā arī sportisti, treneri, psihologi, sportistu vecāki un citi interesenti.

Lasīt tālāk...
 

21.SEPTEMBRĪ OĻEGA LATIŠEVA – FIBA KATEGORIJAS TIESNEŠA, LEKCIJA-DISKUSIJA PAR BASKETBOLA TIESNEŠA CEĻU NO JAUNATNES LĪGAS LĪDZ OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM. NĀC, UN PIEDALIES!

Drukāt

LatisevsTrešdien – 21. septembrī, LSPA Sporta spēļu katedra organizē tikšanos un lekciju-diskusiju ar vienu no vadošajiem FIBA tiesnešiem, divkārtēju olimpisko basketbola turnīru (Rio 2016., Londona 2012.) tiesātāju, Oļegu LATIŠEVU. Lekcijas-diskusijas tēma „Basketbola tiesneša ceļš no jaunatnes līgas līdz Olimpiskajām spēlēm”.

Lasīt tālāk...
 

6.SEPTEMBRĪ AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBAS SEMINĀRS STUDENTU SPORTA TRENERIEM UN SPORTISTIEM

Drukāt
LASS sem 2016Otrdien - 6.septembrī, Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar Latvijas Sporta federācijas padomi un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju organizēs semināru„Treneru un augsta sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide - teorētiskās un praktiskā nodarbība” (8. st.), kas domāts Latvijas Augstskolu sporta savienības biedriem un studentu sporta kustības dalībniekiem - treneriem un sportistiem. Pieteikšanās līdz 2.septembrim.
Lasīt tālāk...
 

LSPA DOKTORANTE SANITA RAVI NO INDIJAS VADA NODARBĪBU TRENERIEM PAR SPORTISTU FIZISKO SAGATAVOŠANU AR JOGAS PALĪDZĪBU

Drukāt

Sanita Ravi22. janvārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra organizētajā seminārā sporta treneriem par jauno sportistu fiziskās sagatavotības sekmēšanu ar jogas pielietojuma palīdzību piedalījās 41 interesents.

Lasīt tālāk...
 

22. JANVĀRIS - SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM PAR JAUNO SPORTISTU FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SEKMĒŠANU

Drukāt

Seminars bilde 220116Piektdien - 22. janvārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē semināru par jauno sportistu fiziskās sagatavotības sekmēšanu ar jogas pielietojuma palīdzību, kā arī analizēs jautājumus par balsta kustību aparāta struktūru. Semināram jāpiesakās līdz 21. janvārim.

Lasīt tālāk...
 
Vairāk rakstu...
5 lapa no 11
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv