LSPA rīkotie semināri

38 INTERESENTI APMEKLĒ LSPA SEMINĀRU PAR JAUNĀKAJIEM PĒTĪJUMIEM SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

LARINS PAEGLITIS SEMINARS16.decembrī 38 interesenti no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), sporta federācijām un sporta klubiem piedalījās seminārā par 2013.gadā LSPA veiktajiem pētījumiem sporta zinātnē, un diskutēja par to ieviešanas iespējām treniņu un sacensību procesā.

LSPA sadarbībā ar Sporta spēļu zinātniski metodiskā centra (SSZMC) un LSPA Fizioterapijas un sporta medicīnas pētnieciskās laboratorijas pētniekiem 2013.gadā veica Izglītības un zinātnes ministrijas finansētus pētījumus par šādām tēmām:

  • Minerālvielu koncentrāciju ietekme uz veģetatīvās nervu sistēmas un muskuļu neiromuskulatūrās regulācijas un sportista darbaspēju atjaunošanos. Ziņo - profesors Alvis Paeglītis un lektors Normunds Vārpa.
  • Sportistu kondīcijas optimizēšanas iespējas. Ziņo - profesors Andris Rudzītis un profesors Viesturs Lāriņš.

 

 

70 INTERESENTI APMEKLĒ LSPA SEMINĀRU “VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS PAAUGSTINĀŠANA AR SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM”

Drukāt

SVSM6.decembrī 70 interesenti apmeklēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) semināru sporta speciālistiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības paaugstināšana ar svarbumbu sporta līdzekļiem”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA AICINA SPORTA SKOLOTĀJUS UN TRENERUS UZ SEMINĀRU “VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS PAAUGSTINĀŠANA AR SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM”

Drukāt

sdfgh6.decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks seminārs sporta speciālistiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības paaugstināšana ar svarbumbu sporta līdzekļiem”. Pieteikšanās semināram līdz 2.decembrim.

Lasīt tālāk...
 

VAIRĀK NEKĀ 200 INTERESENTI APMEKLĒ SPORTA FIZIOTERAPIJAS SEMINĀRU LSPA

Drukāt

TeipsVairāk nekā 200 fizioterapijas profesionāļi un topošie speciālisti, sestdien - 2.novembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) apmeklēja Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupas rīkoto semināru „Ceļa locītavas rehabilitācija pēc krustenisko saišu rekonstrukcijas sporta praksē”.

Lasīt tālāk...
 

25.OKTOBRĪ LSPA NOTIKS SEMINĀRS „SPORTA KAPELĀNU DARBS LATVIJĀ UN LIELBRITĀNIJĀ”

Drukāt

KrustsŠo piektdien - 25.oktobrī, visi interesenti aicināti apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru  "Sporta kapelānu darbs Latvijā un Lielbritānijā", kas notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), pulksten 15:00, 226.auditorijā. Semināru vadīs  biedrības "Sporta kapelānu serviss" dibinātājs un kapelānu darbības aizsācējs Latvijā Pēteris TERVITS un LSPA absolvente Nataļja PEĻEPECA, kura septembrī piedalījās Lielbritānijas kapelānu gadskārtējā konferencē.

Lasīt tālāk...
 

1.JŪNIJĀ LSPA FIZIOTERAPIJAS NODAĻA RĪKO SEMINĀRU „FIZIOTERAPIJA SPORTA PRAKSĒ”

Drukāt

MuguraSestdien – 1.jūnijā, LSPA Fizioterapijas nodaļa un Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupa Akadēmijas  telpās rīko semināru „Fizioterapija sporta praksē”. Seminārs domāts fizioterapijas studentiem un praktizējošiem fizioterapeitiem.

Lasīt tālāk...
 

28.MAIJĀ TRENERIEM IESPĒJA APMEKLĒT SEMINĀRU „EMOCIONĀLĀS INTELIĢENCES UN PAŠKONTROLES NOZĪME TRENERA DARBĀ”

Drukāt

Treneris28.maijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedāvā treneriem apmeklēt profesionālās pilnveides semināru ”Emocionālās inteliģences un paškontroles nozīme trenera darbā” (8.ak. st.), kuru vadīs lektore Mg. Psych. Jurita Smiltiņa.

Seminārs notiks 2013. gada 28. maijā, no pulksten 11:00 līdz 17:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.st., 205.telpā.

Lasīt tālāk...
 

Seminārs sporta speciālistiem 2013. gada 23. aprīlī

Drukāt

seminars

Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” apakšprojekts Nr.1.4-2/5623 „Pētniecības sekmēšana sporta psiholoģijā Latvijā kā potenciāls cilvēka kapitāla attīstībā”.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija Jums piedāvā iespēju pilnveidot savas profesionālās kompetences projekta ietvaros organizētajā sporta speciālistiem paredzētajā seminārā „Sporta psiholoģijas devums panākumu uzlabošanā sportā” (labās prakses piemēri orientēšanās sportā). Semināru vadīs Bernes Universitātes Sporta zinātnes institūta profesors Rolands Seilers. Semināra tēmas ietvaros tiks pievērsta uzmanība dažāda vecuma sportistu sasniegumu profilam un panākumu uzlabošanas iespējām; treneru, izlases treneru un izlases līmeņa sportistu savstarpējai sadarbībai; motivācijas problēmu risināšanai sportistiem pēc 16 gadu vecuma un citiem ar sportistu panākumu uzlabošanu saistītiem jautājumiem.

Lasīt tālāk...
 

SEMINĀRS DIVCĪŅAS SPORTA VEIDU SACENSĪBAS DARBĪBA UN TIESĀŠANA 2013. gada 9.februārī

Drukāt

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Rīga, Brīvības gatve 333, 250.auditorija.

Laiks

Paredzētā darbība

9:00-10:00

Reģistrācija.

10:00–11:20

Teorētiskā nodarbība.

Dr.paed., Sergejs SAULĪTE. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docents.
Sporta sacensību raksturojums. Sacensību veidi. Sportistu sacensības darbības struktūra. Sacensību darbības analīze.

11:30-12:50

Teorētiskā nodarbība.

Dr.paed., Sergejs SAULĪTE. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docents.
Divcīņas sporta veidu tiesāšanas sistēma. Tiesnesis kā vērtētājs. Tiesāšanas ētikas kodekss.

12:50-13:20

Pārtraukums

13:20-14:40

Praktiski metodiskā nodarbība.

Jurijs JERŠOVS. Latvijas Taekwon-do ITF asociācija.
Starptautiskās A kategorijas tiesnesis, 5.dans.
Cīņas „MATSOGI” noteikumi. Tiesnešu darbības un kompetence.

14:50-16:10

Praktiski metodiskā nodarbība.

Jurijs JERŠOVS. Latvijas Taekwon-do ITF asociācija.
Starptautiskās A kategorijas tiesnesis, 5.dans.
Formālo vingrinājumu „TUL” noteikumi. Tiesnešu darbības un kompetence.

16:10-16:30

Apliecību izsniegšana.

Organizatori: Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Taekwon-do ITF asociāciju.

Laiks un vieta: 2013. gada 9.februāris, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 250.auditorija.

Lasīt tālāk...
 

TRENERU SEMINĀRS DARBSPĒJU UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS ASPEKTI AR SVARBUMBU SPORTA ELEMENTIEM

Drukāt

2012. gada 7. decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika treneru seminārs, kuru organizēja LSPA Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju. Semināra laikā varēja iegūt informāciju par sacensību un speciāli sagatavojošo vingrinājumu ar svarbumbām tehniskā izpildījuma pamatiem un mācīšanas metodiku, par fizisko darbspēju, vispārējās sagatavotības paaugstināšanas un fitnesa vingrinājumiem ar svarbumbām, par sporta treniņa pamatprincipiem ar svarbumbām, par fiziskajām darbspējām un funkcionālo sagatavotību zinātnisko pētījumu skatījumā, par muskuļu funkcionālo diagnostiku laboratorijas apstākļos.

Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības bija paredzētas dažādu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, sporta pedagogiem, studentiem un visiem interesentiem, kas ir saistīti ar fiziskās sagatavotības paaugstināšanu. Seminārā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieku no dažādiem sporta veidiem (airēšana, brīvā cīņa, svarbumbu celšana, spēka trīscīņa, tekvondo, fitness, hokejs, armvrestlings, bodibildings, basketbols, peldēšana, bokss, džudo, sambo, futbols, volejbols, vieglatlētika, regbijs, kikbokss).

Lasīt tālāk...
 
8 lapa no 11
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv