LSPA rīkotie semināri

TRENERU SEMINĀRS "DARBSPĒJU UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS ASPEKTI AR SVARBUMBU SPORTA ELEMENTIEM" 2012. gada 7. decembrī

Drukāt

SEMINĀRA  PROGRAMMA

Organizatori: Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju.

Laiks un vieta: 2012. gada 7. decembris, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 150 auditorija. 

Dalībnieki: Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas dažādu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, sporta pedagogiem, studentiem un visiem interesentiem, kas ir saistīti ar fiziskās sagatavotības paaugstināšanu.

Mērķis: Papildināt semināra dalībniekus ar teorētiskām un praktiskām zināšanām fizisko darbspēju paaugstināšanā pielietojot svarbumbu celšanas sporta līdzekļus un elementus. Sniegt mūsdienu treniņu procesa pilnveidošanas aktuālāko un jaunāko informāciju. 

Rezultāts: Semināra beigās dalībnieki saņems 8 stundu LSPA Profesionālās pilnveides centra kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kurš akceptēts biedrībā „Latvijas Sporta federāciju padome” treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikšanās: semināram var pieteikties rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu no 2012. gada 1.novembra līdz 2012. gada 26. novembrim, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; pārstāvētā organizācija; amats; sporta veids; telefons, e-pasts.

Dalības maksa: 10 Ls. LSCA (Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas) biedriem 5 Ls. LSPA docētājiem un studentiem 3 Ls. Visiem dalībniekiem 7. decembrī reģistrējoties obligāti jāuzrada dalības apmaksas kvīti vai internetbankas izdruku, LSPA studentiem studenta apliecinošu dokumentu.

Lasīt tālāk...
 

TAEKWON-DO TEHNISKAIS SEMINĀRS AR MEISTARU JERZI JEDUTU (7.DANS) 2012.gada 20.oktobrī

Drukāt

Taekvondo_sem20.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika seminārs, kuru vadīja Eiropas Taekwon-do federācijas tehniskais direktors un ģenerālsekretārs Meistars Jerzi Jeduts (7.dans).

 

Meistars Jeduts ir daudzu pasaules un Eiropas čempionu treneris, tai skaitā 18-kārtējā Eiropas un 7-kārtējā pasaules čempiona Jaroslava Suskas (6.dans) treneris. Meistars Jeduts trenēja pirmo Korejas Taekwon-do izlases komandu.

 

Seminārā dalībnieki tika iepazīstināti ar netradicionāliem un specifiskiem taekvondo spēka, ātruma un koordinācijas vingrinājumiem, spēlēm un rotaļām, kas attīsta ne tikai fiziskās īpašības, bet arī radošo un operatīvo domāšanu, roku un kāju sitienu tehniku un mācīšanas metodiku. Seminārā piedalījās dažāda meistarības līmeņa bērni, jaunieši un pieaugušie, kuri ar ieinteresētību un atdevi mācījās un pilnveidoja savas prasmes.

Seminārā bija iespēja piedalīties arī citu sporta veidu treneriem un audzēkņiem. Boksa, kikboksa un pat hokeja treneri izsaka pateicību par interesantu un vērtīgu semināra saturu un tā  pasniegšanu.

 

Semināra programmas otrajā dienā, 21.oktobrī, Biznesa augstskolā „Turība” piedalījās tikai sarkanās un melnās jostas I-V dana īpašnieki. Semināra beigās 4 instruktori lika eksāmenu uz III danu.

Pēc 2 stundu gara eksāmena III danu ieguva Tatjana Novosjolova, Deniss Tokarevs („C” kategorijas tekvondo treneris), Aleksandrs Stadņičenko (LSPA 3.kursa neklātienes students) un Sergejs Saulīte (LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docents).

 

Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras kolektīvs apsveic Aleksandru STADŅIČENKO un Sergeju SAULĪTI ar melnās jostas III dana pakāpes iegūšanu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 2.Sporta menedžmenta un mārketinga forums

Drukāt

2012.gada 17.maijā LSPA norisinājās jau 2.Sporta menedžmenta un mārketinga forums. Foruma mērķis – iepazīstināt LSPA studentus un darbiniekus ar sporta menedžmenta un mārketinga aktualitātēm. Forumā piedalījās 70 dalībnieki.

6

Foruma programmā bija šādas prezentācijas:

  1. Sports kā mobils bizness, Jānis Daugste – Sproģis;
  2. Vingrošana, kultūra, ezotēriska: jaunas idejas fitnesa klubā, Ralfs Upmanis un Kaspars Ozoliņš;
  3. Sporta aģents: profesijas būtība, Edgars Ikstens;
  4. Sporta aģenta darbība, Raivis Ušackis;
  5. Ghetto gaumes – no idejas līdz realizācijai, Raimonds Elbakjans.
Lasīt tālāk...
 

LSPA 2. SPORTA MENEDŽMENTA UN MĀRKETINGA FORUMS

Drukāt

LSPA_logo

Foruma mērķis – iepazīstināt LSPA studentus un docētājus ar sporta menedžmenta un mārketinga aktualitātēm.

Forums notiks: 2012.gada 17.maijā plkst. 15.00, 216.auditorijā.

Dalība forumā – bez maksas.

Pieteikšanās forumam, aizpildot elektronisku reģistrēšanās formu LSPA mājas lapā, līdz 2012.gada 15.maijam. Par dalību forumā dalībnieki saņems sertifikātu.

Forumu organizē LSPA Vadības un komunikāciju zinātnes katedra.

DARBA KĀRTĪBA

15.00 Sports kā mobils bizness

1

Jānis Daugste - Sproģis – projekta „Mobilā paukošanas stacija” idejas autors, kurš visu dzīvi veltījis sportam: sāka kā sportists, tad treneris, šobrīd uzņēmējs sporta nozarē. 

15.30 Vingrošana, kultūra, ezotērika: Jaunas idejas fitnesa klubā

 

2

3

 

Kaspars Ozoliņš un Ralfs Upmanis – fitnesa kluba „DCH” studija īpašnieki. Kaspars Ozoliņš un Ralfs Upmanis jau gadiem lolojuši ideju apvienot fitnesu ar iekšējās pasaules pilnveidošanu, kā rezultātā īstenoja to savā fitnesa studijā „DCH” - fiziskās aktivitātes, aktuālākās grupu nodarbības un personāltreniņus apvienojot ar kultūras pasākumiem, teātra kamerizrādēm, semināru cikliem un kursiem pašizaugsmei un veselības nostiprināšanai.

 

16.00 Sporta aģents: profesijas būtība

 

4

 

Edgars Iksetns - Latvijas futbola federācijas licencēts futbola aģents. Strādā sporta aģentūrā PRIME Athlete Management par futbola aģentu un ekspertu. Atbildīgs par sportistu karjeru plānošanu
Edgars ir studējis jurisprudenci LU un šobrīd studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.
Spēlējis futbolu Latvijā un Vācijā, kā arī tiesājis futbola spēles un trenējis futbolistus.

16.20 Sporta aģenta darbība

5

Raivis Ušackis - Licencēts FIBA basketbola aģents. Atbild par basketbola jautājumiem sporta aģentūrā PRIME Athlete Management; sadarbojas ar sportistiem, sporta klubiem un sporta organizācijām visā pasaulē; atbild par sporta nometņu rīkošanu, ekipējuma nodrošināšanu un turnīru organizēšanu; Ieguvis maģistra grādu publiskajā pārvaldē Latvijas Universitātē.

16.40 Ghetto games – no idejas līdz realizācijai

6

 

Raimonds Elbagjans – biedrības Streetbasket vadītājs, kā arī Ghetto games idejas radītājs. Ar basketbolu nodarbojas kopš 5 gadu vecuma, šobrīd tas ir viņa dzīves veids.

 

Papildus informācija:
Signe LUIKA
Tālr. 67543425
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

LSPA Vadības un komunikāciju zinātnes katedra

 

Seminārs Fiziskās sagatavotības aspekti svarcelšanā

Drukāt

Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarcelšanas klubu apvienību un Latvijas Svarcelšanas federāciju. Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas smagatlētikas sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem un visiem interesentiem.

Seminārs notiek: 2012. gada 10.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, Rīga.

Semināra beigās dalībnieki saņems 8 stundu LSPA kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikties semināram varat, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 2012.gada 7.maijam, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; organizācija; amats; telefons, e-pasts.

Dalības maksa – 20,- Ls. LSPA docētājiem – 5,- Ls un studentiem – 3,- Ls.

Visiem dalībniekiem 10.maijā reģistrējoties obligāti jāuzrada dalības apmaksas kvīti vai internetbankas izdruku.


Pielikumā: Semināra programma

 

SEMINĀRS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS ASPEKTI BOKSĀ 2012.gada 27.-28.aprīlī

Drukāt

Rīgas Nacionālā sporta manēža, 2.stāvs, Maskavas iela 160, Rīga

 

27.aprīlī, 16.00-18.40

 

15.30-16.00

Reģistrācija Rīgas Nacionālā sporta manēžas foajē (ieeja no Krasta ielas).

16.00-16.40

Dr.paed. Māris LESČINSKIS.

Metodes muskuļu attīstīšanas un fiziskās sagatavotības paaugstināšanai.

16.40-17.20

Dr.paed. Uģis CIEMATNIEKS.

Adaptācijas fāzes sportā.

17.20-18.00

Dr.paed. Sergejs SAULĪTE.

Treniņu slodzes plānošana.

18.00-18.40

Dr.paed. Leonīds Čupriks.

Individuālie un vispārējie nosacījumi vingrinājumu veidošanā sportā.

 

 

28.aprīlī, 10.00-11.20

 

09.30-10.00

Reģistrācija Rīgas Nacionālā sporta manēžas foajē (ieeja no Krasta ielas).

10.00-10.40

Mg.paed. Genadijs GLAZKOVS. Latvijas Boksa federācijas ģenerālsekretārs.

Boksa noteikumu izmaiņas.

10.40-11.20

Mg.paed. Jurijs GLAZKOVS.

Traumatisms boksā.

 

Semināru organizē Latvijas Boksa federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Smagatlētikas, boksa un cīņas katedru. Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas sitienu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem un visiem interesentiem.

Seminārs notiek: 2012. gada 27.-28.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, Rīga.

Semināra beigās dalībnieki saņems 6 stundu LSPA kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikties semināram varat, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 2012.gada 26.aprīlim, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; organizācija; amats; telefons, e-pasts.

Dalības maksa – 10,- Ls. LSPA docētājiem un studentiem – 3,-Ls.

Visiem dalībniekiem 27.aprīlī reģistrējoties obligāti jāuzrada dalības apmaksas kvīti vai internetbankas izdruku.

LSPA rekvizīti:

Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

Reģ.Nr.: 90000055243

Adrese: Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006

Banka: Valsts kase   BIC kods: TRELLV22

Konta nr.: LV97TREL9150123000000

Maksājuma mērķis: boksa seminārs 27.-28.04.2012/Vārds, uzvārds, EK kods 21499

 

Praktiskām nodarbībām ņemam līdzi piemērotu tērpu un maiņas apavus!

Uz tikšanos seminārā! 

 

Mūsu docētāji RPIVA zinātniskajā konferencē

Drukāt

_DSC0004Š.g. 29.–31.martā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā notika 6.Starptautiskā zinātniskā konference "Teorija praksei mūsdienu sabiedrības izglītībā". Konferenci atklāja RPIVA rektore, akadēmiķe profesore, habilitētā filoloģijas zinātņu doktore Dace Markus un konferences Zinātniskās padomes un Rīcības padomes priekšsēdētāja zinātņu prorektore, profesore Dr. paed. Māra Marnauza.

Sekcijas “Fiziskā, garīgā veselība un vide” darbā piedalījās un savas publikācijas prezentēja LSPA docētāji Dr.paed. profesors Andris Rudzītis, Dr.paed., asociētais profesors Andris Spunde, Mg.paed., docents Andris Pimenovs un Daugavpils Universitātes doktorantūras studente Pārsla Spuriņa.

Konferences gaitā tika prezentēta grāmata „Mūsdienu skolēni Rīgā un Maskavā”, ko prezentēja Krievijas Izglītības akadēmijas Izglītības socioloģijas institūta direktors, Dr. psych. Krievijas Federācijas nopelniem bagātais zinātnieks, Krievijas izglītības akadēmijas akadēmiķis prof.Vladimirs Sobkins un RPIVA profesore, vadošā pētniece Dr. habil. paed. Ausma Špona.

Informāciju apkopoja un fotografēja A.Pimenovs 

Lasīt tālāk...
 

Enerģijas potenciāla un funkcionālās sistēmas optimizācijas rezultātu paaugstināšana sportā pielietojot inovatīvās metodes

Drukāt

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA un Profesionālās pilnveides centrs rīko semināru:

„Enerģijas potenciāla un funkcionālās sistēmas optimizācijas rezultātu paaugstināšana sportā pielietojot inovatīvās metodes”

semināru vadīs Dr.med. IGORS BIČKOVS

Laiks: 2012. gada 27. aprīlis, plkst.10.00

Vieta: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, Rīgā, 205.auditorija

Mērķauditorija: sporta veidu treneri, vadītāji sporta jomā, sporta ārsti, sporta skolotāji un citi interesenti

I.BickovsDr.med. Igors BIČKOVS ir Starptautiskās ārstu un jauno tehnoloģiju speciālistu asociācijas priekšsēdētājs, Koncepcijas „Vesela cilvēka attīstība XXI gadsimtā” autors, veselības attīstīšanas programmas „120+” dibinātājs, diagnostikas programmas „Bioritmu individuālais profils un dzīves cikli” autors, Starptautiskā mācību centra „Healthy Academy” galvenais speciālists. Pētniecības grupas „Sirds pulsa metode” dibinātājs. Latvijā pirmā - aktīvas atveseļošanas kabineta organizators. Kopš 2000.gada studējis Ķīnas tradicionālās medicīnas pamatus „Chi Gong and Tui-Na Therapi”. Latvijas jauno tehnoloģiju ārstu padomes dibināšanas iniciators. Lektora un pasniedzēja darba pieredze – 25 gadi.

Daudzi funkcionālo rezervju komponenti organismā mūsdienās sasniedz gandrīz maksimālo robežu. Piemēram, sportā praktiski nav iespējams nekaitējot sportista veselībai paaugstināt fiziskās slodzes apjomu un intensitāti. Līdz ar to ir nepieciešams meklēt inovatīvus treniņa procesa metodes un līdzekļus.

Semināra tēmas:

1. Pamatzināšanas bioritmoloģijā. Senču zināšanu un mūsdienu zinātnes sintēze.

2. Bioritmoloģijas zināšanu pielietošana.

3. Mūsdienu ārējie faktori, kas ietekmē cilvēka veselību, enerģijas potenciālu un veiksmi.

4. Bioritmu pielietošana sportā.

5. Bioritmu diagnostikas metode - cilvēka psihoemocionālā un psihofizioloģiskā stāvokla noteikšana.

6. Mūsdienu metodes, kā uzlabot sniegumu sportā. Psiholoģiskie un fizioloģiskie aspekti.

7. Individuālo un komandu rezultātu uzlabošanas metodes sportā.

8. Diskusija par seminārā iegūtās informācijas praktisko pielietošanu.

Seminārs notiks krievu valodā.

Lasīt tālāk...
 

BODIBILDINGA UN FITNESA TRENERU SEMINĀRS

Drukāt

P11602512012.gada 1.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās notika Bodibildinga un fitnesa treneru seminārs.

Seminārā piedalījās 43 dalībnieki, no kuriem 6 ir mācību spēki un 29 mūsu studenti.

Seminārs tika organizēts ar LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedru sadarbojoties ar National Athletic Committee Latvia Jurija Gucāna personā, kurš uzaicināja pasaulē atzīto zvaigzni no Lietuvas – Eiropas čempioni bodibildingā IFBB un divkārtējo Miss Olimpia bronzas medaļas ieguvēju Nataliju MURNIKOVIENI.

LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras vadītājs profesors Leonīds ČUPRIKS atklāja semināru ar teorētisko lekciju „Tehnisko līdzekļu klasifikācija un struktūra bodibildingā un fitnesā. Muskuļu funkcijas un to individualizācijas kontrole bodibildingā un fitnesā”.

Paldies visiem semināra dalībniekiem un lektoriem par interesantu darbu, pieredzes apmaiņu un jaunu sakaru veidošanas iespējām.

 Semināra noslēgumā visi dalībnieki saņēma

profesionālās pilnveides semināra apliecības!

Uz tikšanos nākamajā seminārā!!!

Lasīt tālāk...
 

BODIBILDINGA UN FITNESA TRENERU SEMINĀRS

Drukāt

Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar National Athletic Committee Latvia, X-Power. Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas bodibildinga un fitnesa sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem un visiem interesentiem.

Seminārs notiek: 2012. gada 1.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, Rīga.

Semināra beigās dalībnieki saņems 6 stundu LSPA kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikties semināram varat, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 2012.gada 27.martam, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; organizācija; amats; telefons, e-pasts.

Dalības maksa – 30,- Ls. LSPA docētājiem un studentiem par brīvu.

Visiem dalībniekiem 1.aprīlī reģistrējoties obligāti jāuzrada dalības apmaksas kvīti vai internetbankas izdruku, LSPA studentiem studenta apliecinošu dokumentu.

LSPA rekvizīti:

Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ.Nr.:
90000055243
Adrese:
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Banka:
Valsts kase   BIC kods: TRELLV22
Konta nr.:
LV97TREL9150123000000
Maksājuma mērķis:
dalības maksa LSPA seminārā 01.04.2012

Beigās!!! : EK kods 21499  

Praktiskām nodarbībām ņemam līdzi piemērotu tērpu un maiņas apavus!

Uz tikšanos seminārā!


Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 11
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv