LSPA/ESF projekts Nr. 8.2.1.0/18/I/006

IZM PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS JAUNVEIDES KONSULTATĪVAJAI PADOMEI IESNIEGTAS 2 JAUNAS LSPA PEDAGOGU STUDIJU PROGRAMMAS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 2020. gada maijā iesniegusi Izglītības un zinātnes ministrijas Pedagogu izglītības jaunveides konsultatīvajai padomei divas pedagogu studiju programmas licencēšanas procesa uzsākšanai. Padome vērtēs jauno studiju programmu saturu un tā atbilstību Latvijā īstenotajām pārmaiņām izglītības sistēmā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IEPAZĪSTINA AR JAUNO STUDIJU PROGRAMMU VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBAS SKOLOTĀJIEM

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo26. starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2020”, kas no 28. februāra līdz 1. martam norisinājās Ķīpsalā, Jaunsardzes centrs un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) iepazīstināja ar jauno studiju programmu valsts aizsardzības mācības skolotājiem.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒDZIES EKSPERTU DARBS PIE JAUNO STUDIJU PROGRAMMU SĀKOTNĒJĀS IZSTRĀDES

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Noslēdzies ekspertu darbs pie jauno studiju programmu sākotnējās izstrādes Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas īstenotajā projektā Nr.8.2.1.0/18/I/006 „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošana”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROFESŪRA APMEKLĒ TARTU UNIVERSITĀTES JAUNUZCELTO SPORTA ZINĀTNES UN FIZIOTERAPIJAS INSTITŪTU

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

12.jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesūra apmeklēja Tartu Universitātes jaunuzcelto Sporta zinātnes un fizioterapijas institūtu, lai gūtu jaunu pieredzi un stiprināt sadarbību sporta pedagogu izglītošanas jomā.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS LSPA JAUNO STUDIJU PROGRAMMU SATURA IZSTRĀDE

Drukāt

 

Eiropas Socialais fonds

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotajā projektā Nr.8.2.1.0/18/I/006 „LSPA pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošana” turpinās ekspertu darbs pie jauno studiju programmas izstrādes. Šī gada četros mēnešos LSPA mācībspēki kopā ar pārstāvjiem no Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes, Liepājas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes tikās četras darba sanāksmēs, lai turpinātu studiju moduļu un kursu aprakstu izstrādi un pilnveidi. 

Lasīt tālāk...
 

IZSTĀDES “SKOLA 2019” APMEKLĒTĀJIEM LIELA INTERESE PAR STUDIJU IESPĒJĀM LSPA PROGRAMMĀS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

Nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. martam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2019”, kas šogad svinēja 25 gadu jubileju. Izstādes apmeklētāji varēja iepazīties ar LSPA piedāvātajām studiju programmām, augstskolas uzņemšanas noteikumiem un klātienē satikt studentus, lai gūtu plašāku informāciju par studiju procesu Augstskolā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA TOP JAUNI STUDIJU PROGRAMMU STANDARTI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotajā Eiropas Sociālā fonda projektā „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” Nr.8.2.1.0/18/I/006 notikušas trīs ekspertu grupu tikšanās, lai strādātu pie jaunu studiju programmu standartu izstrādes.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATTĪSTĪS JAUNAS STUDIJU PROGRAMMAS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds kv

 

Eiropas Socialais fonds
Lai attīstītu divas jaunas studiju programmas Sporta zinātnē, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, 2018. gada 26. septembrī, parakstīja vienošanos par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “LSPA pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” Nr.8.2.1.0/18/I/006 ieviešanu.

Lasīt tālāk...
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv