LSPA/ESF projekts Nr. 8.2.2.0/18/I/006

SASNIEGTS OTRAIS REZULTATĪVAIS RĀDĪTĀJS PROJEKTĀ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Projekta Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” īstenošanas galvenie izaicinājumi aizvadītajā atskaites periodā bija elastīga pieeja mācību procesa organizācijas jautājumos, ņemot vērā izsludināto ārkārtas situāciju valstī saistībā ar koronvīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību pasaulē.

Lasīt tālāk...
 

VEIKTI PROJEKTA LĪGUMA GROZĪJUMI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Lai precizētu kopējo pieejamo finansējumu projektā “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr. 8.2.2.0/18/I/006), izdarīti būtiski projekta  līguma grozījumi. Izmaiņas veiktas, lai no dažādiem atbalsta pasākumiem pāri palikušos līdzekļus novirzītu juridiskā ārpakalpojuma iepirkumam un paplašinātu finansējuma saņēmēja pienākumu apjomu saistībā ar atskaitīšanos par atbalsta pasākumu saņēmušajiem dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

DALĪBU PROJEKTĀ UZSĀK JAUNS DOCĒTĀJS UN ZINĀTNISKĀ DOKTORA GRĀDA PRETENDENTS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

LSPA turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā”. Tā ietvaros LSPA akadēmiskais personāls uzsāka trešo semestri svešvalodas apguvē, savukārt vieslektoru rindas papildināja jauns doktorants.

Lasīt tālāk...
 

LSPA TURPINA ĀRVALSTU DOCĒTĀJU PIESAISTI UN AKADĒMISKĀ PERSONĀLA ANGĻU VALODAS APGUVI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Sākoties jaunajam studiju gadam, Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros, akadēmiskajam darbam LSPA Sporta spēļu katedrā piesaistīts Lietuvas Sporta universitātes pasniedzējs Kestutis Matulaitis, kurš ir arī profesionāls basketbola treneris, kā arī Lietuvas Basketbola treneru asociācijas biedrs un FIBA tiesnesis.

Lasīt tālāk...
 

ŠOVASAR LSPA DOCĒTĀJI PILNVEIDOJUŠI ZINĀŠANAS ANGĻU VALODĀ UN LĪDERĪBĀ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

LSPA turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā”. Šajā projekta īstenošanas posmā studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” docētāji veica profesionālo pilnveidi divos virzienos – angļu valodā un līderības prasmju apguvē.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA IETVAROS 37 LSPA PASNIEDZĒJI APGŪST ANGĻU VALODU, STUDIJU PROCESAM PIESAISTĪTS VIESPROFESORS NO POLIJAS UN LSPA DOKTORANTES

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.2.2.0/18/I/006 „Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ir viens no vērienīgākajiem augstskolas īstenotajiem projektiem, jo tā ietvaros četru gadu laikā mācību procesā paredzēts piesaistīt 6 ārvalsts pasniedzējus un 6 doktorantus. Projekts arī paredz vairākus akadēmiskā personāla kompetenču pilnveides pasākumus, kuros iecerēts iesaistīt vairāk nekā četrdesmit LSPA mācībspēkus.

Lasīt tālāk...
 

TURPMĀKOS 4 GADUS LSPA PILNVEIDOS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES UN PRASMES VIRZIENĀ „IZGLĪTĪBA, PEDAGOĢIJA UN SPORTS”

Drukāt

ESF 2018 2 kartaLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) parakstījusi vienošanos par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ieviešanu, ar mērķi Augstskolai piesaistīt jaunus mācībspēkus un pilnveidot esošā akadēmiskā personāla kvalifikāciju studiju virzienā „Izglītība, pedagoģija un sports”, kas sekmēs Jaunā pamatizglītības standarta ieviešanu Latvijas skolās. 

Lasīt tālāk...
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv